Pürtelaş 3+1 Bölüm 25: Esas Çocuk

February 4, 2015

Bu bölümle koskoca bir çeyreği tamamlıyor ve Pürtelaş 3+1'in 25. bölümünü yayınlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Esas Çocuk'u ağırladığımız bu bölümde Kaos Köksal'ın çalıp söyleyişine, Deniz Ağan gitarlarıyla eşlik ediyor. Lafı daha fazla uzatmadan müziğe devam edelim.

Kelebek

http://youtu.be/HQjuEfRdyKI?list=PLaZ1wLPKFV8xiTB4RsU1ivW2CY7UTosTu 2009 sonbaharında İstanbul'da kurulan grubun müzik sahnesine çıkışı 2012 Mayıs'ta bandrolsüz olarak yayınladıkları 'Bir Gün Bir Yerde Mutlaka' albümüyle olmuş. Finalistleri arasında yer aldıkları Roxy Müzik Günleri'nin de tanınmalarında payı olduğu bir gerçek.

Köşe

http://youtu.be/-K5LQYZUAyw?list=PLaZ1wLPKFV8xiTB4RsU1ivW2CY7UTosTu Esas Çocuk videolarda görüp duyduğunuz Kaos ve Deniz'in yanı sıra bas gitarda Fulya Köksalar ve davulda Uygar Çetiner'den oluşuyor. Aldığımız duyumlara göre bahara kadar dijital ortamlardan bir EP yayınlayacaklar, ardından Mart başında da ilk albümün kayıtlarına gireceklermiş.

Meyhane

http://youtu.be/_m-M2fQIyn8?list=PLaZ1wLPKFV8xiTB4RsU1ivW2CY7UTosTu En son 2014'ün son günlerinde yayınlanan Red Bull Warm Up röportajıyla karşımıza çıkan ekibin tamamının farklı farklı müzik projelerinde yer aldığını da belirtmekte fayda var diye düşünüyoruz.

+1 Bonusu: Havva Kızı

http://youtu.be/5GIojYepxIM?list=PLaZ1wLPKFV8xiTB4RsU1ivW2CY7UTosTu Kaos İstanbul Üniversitesi'nde, Deniz Mimar Sinan'da, Uygar da Anadolu Üniversitesi'nde eğitim hayatlarına devam ediyorlarmış, Fulya ile ilgili merkezime net bir bilgi henüz ulaşmadı. :) Ayrıca Köşe parçasına yapılmış şuradaki fanart klibe de bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu bölümün tüm videolarını tek tuşa basıp arka arkaya dinlemek/izlemek isteyenler şuraya tıklasın: Pürtelaş 3+1 Bölüm 25: Esas Çocuk Esas Çocuk'u takip edelim diyenler şuralara buyursun: facebook.com/esascocuk soundcloud.com/esascocuk twitter.com/esas_cocuk instagram.com/esascocuk Pürtelaş 3+1: tüm bölümler facebook.com/Purtelas3arti1 twitter.com/Purtelas3arti1 instagram.com/Purtelas3arti1 soundcloud.com/Purtelas3arti1 Yönetmen: Levent Sevi / Ses: Yiğit Yemez / Kurgu: Gün Erdoğdu / Liste: Emir Aksoy

1 Yorum

  1. Pingback: Pürtelaş 3+1 İlk 25 Bölümün Özeti | ListeList.com

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>