Düğün Günlerinde Giydikleri Sıra Dışı Gelinliklerle Şaşırtan 14 Ünlü İsim

August 10, 2017

Ünlü isimlerin stilleri de yakından takip ediliyor ve ilham alınıyor. Moda öncüsü de diyebileceğimiz bu isimlerin en özel günlerinden biri olan düğün günlerinde giydikleri de en çok merak edilen şeyler arasında. Sıra dışı tasarımlar seçerek hayranlarını şaşırtan ünlü isimlere yakından bakalım...

1. Avril Lavigne

Bir zamanların asi genç kızı Avril Lavigne, gotik temalı düğününde Monique Lhuiller imzalı bir gelinlik giydi.

2. Gwen Stefani

Gwen-Stefani-wedding-ombre-dress-John-Galliano No Doubt grubunun ünlü solisti Gwen Stefani, ilginç tarzını yansıtan bir gelinlik tercih etti. Pembe bir boyaya batırılmış gibi duran bu elbise John Galliano imzası taşıyor.

3. Jessica Biel

jessica-biel-wedding-dress Genç kızların aşık olduğu Justin Timberlake ile evlenerek bir rüyayı gerçekleştiren Jessica Biel tıpkı bir prenses gibi Giambattista Valli imzalı pembe bir gelinlik giydi.

4. Sarah Jessica Parker

1997 yılında kendisi gibi oyuncu nişanlısı Matthew Broderick ile evlenen oyuncu siyah bir gelinlik tercih etti. Parker’ın gelinliği Morgan Le Fay imzası taşıyordu.

5. Audrey Hepburn

gettyimages-51240086_master İtalyan psikiyatrist Andrea Dotti ile 1969 yılında ikinci evliliğini yapan Hepburn, yakın arkadaşı Hubert de Givenchy imzalı bu gelinliği tercih etti.

6. Elizabeth Taylor

123 Aktör Richard Burton’a evet diyen sanatçı bu özel gününde bu sarı renkteki şifon elbiseyi giymişti. Taylor sekiz kere evlendi.

7. Solange Knowles

gettyimages-459097860 Beyonce’nin modayla uğraşan kardeşi Solange Knowles, evlenirken tam 6 farklı kıyafet giydi. Ancak en ilgi çekicilerinden biri bu tulumdu.

8. Olivia Palermo

1234 Stiliyle dikkat çeken Olivia Palermo, Carolina Herrera imzalı bu gelinliğini mavi Manolo Blahnik ayakkabılarla tamamladı.

9. Agyness Deyn

gallery-1472553710-screen-shot-2016-08-30-at-114213-am Model ve oyuncu Deyn evlenirken Molly Goddard imzalı bu pembe elbiseyi giydi.

10. Dianna Agron

dianna-agron-valentino Glee oyuncularından Dianna Agron, Mumford&Sons gitaristi Winston Marshall ile Fas’ta evlenirken Valentino imzalı ve 15 bin dolar değerindeki bu gelinliği giydi.

11. Sofia Coppola

480x640-elleuk-com-gallery-14969-1351183384-sofia-coppola-unusual-wedding-dresses-azzedine-alaia-xposure-jpg Yönetmen Sofia Coppola İtalya’da bir bahçe düğünü yaparak evlenirken Azzedine Alaia imzalı bu kısa elbiseyi giydi.

12. Poppy Delevingne

Ünlü model Cara Delevingne’in kardeşi Poppy, çiçekli Emilio Pucci elbiseyi tercih etti.

13. Shenae Grimes

13234 Kanadalı oyuncu Grimes, siyah bir Vera Wang gelinlik giyerek evet dedi.

14. Kaley Cuoco

Big Bang Theory dizisinin ünlü yıldızı Cuoco, tenisçi nişanlısı Ryan Sweeting ile evlenirken pembe renkte bir Vera Wang gelinlik giydi. Kaynak:1,2

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>