Çektikleri Videolarla Bambaşka Yönlerini Keşfedeceğiniz 16 Ünlünün Youtube Kanalı

July 27, 2017

Birçoğunu televizyonda ya da magazin haberlerinde gördüğümüz ünlüler yeni dünyaya ayak uydurup Youtube’da tecrübelerini ve hayatlarını paylaşıyorlar. Bazıları güncel olarak video paylaşmasa da içinde birçok faydalı bilgi bulabileceğiniz ünlülerin kanallarını derledik.😇

1. Çağla Şikel


Model, sunucu ve oyuncu olan Çağla Şikel yaklaşık 3 ay önce açtığı “Çağla” adlı Youtube kanalında güzellik sırları, makyaj teknikleri, cilt bakımı, formda ve sağlıklı bir yaşam için gerekenler, moda, sahne arkası sürprizler, sohbetler ve daha birçok şey paylaşıyor. Şimdiden birçok takipçisi olan Çağla Şikel’in kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

2. Elvin Levinler


Çeşitli film ve dizilerde rol alan Elvin Levinler aynı zamanda bale ve yogayla ilgileniyor ve bol bol seyahat ediyor. “Elvinimin” adlı Kanalında sağlıklı beslenme, spor, güzellik, yoga ve seyahat videoları paylaşan Elvin Levinler, kendini “tam zamanlı meraklı bir hayalperest” olarak tanımlıyor. Kanalına buradan göz atabilirsiniz.

3. Buse Terim


Fatih Terim’in kızı Buse Terim 2011 yılında da New York Fashion Institute of Technology’de Moda Pazarlama ve Yöneticiliği bölümünü bitirdi. Modaya olan ilgisini öğrencilik yıllarında açtığı moda blogunu profesyonel bir hale getirmek için www.buseterim.com.tr adlı web sitesini açtı. Youtube’da 1 yıl önce düzenli olarak moda, güzellik, ve sağlıklı yaşama dair son trendleri, ipuçlarını, röportajlar vb. konulu videolar paylaşmaya başladı. Kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

4. Derya Baykal


Sunucu ve oyuncu Derya Baykal’ı uzun süredir yaptığı sabah programlarıyla görüyoruz. Youtube kanalında da el işlerinden ev işlerine, örgüden dekorasyona, pratik yemek tariflerinden sağlıklı yaşama kadar birçok konuda video paylaştığı kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

5. Ayşe Tolga


Sinema ve dizi oyunculuğu kariyerinin yanı sıra 2004’den beri beslenme sistemleri ve detox, masaj ve vücut terapileri üzerine eğitimler alarak cilt ve vücut bakımı konusunda da eğitim alarak uzman estetisyen oldu. Güzellik, sağlıklı beslenme, iyi yaşam, hamilelik, çocuk bakımı, yaşam konularında birçok şey paylaştığı “Ayşe Tolga İyi Yaşam” kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

6. Ahu Yağtu


Meslek hayatına 1993 yılında modellikle başlayan Ahu Yağtu daha sonra oyunculuk, moda editörlüğü ve stil danışmanlığı konularında başarılı işlere imza attı. “Ahu” isimli kanalda stil-güzellik önerileri, dekorasyon ve aksesuar tavsiyeleri, saç ve makyaj trendleri ve vintage hakkında merak ettiklerinizi bulabilirsiniz. Kanala buradan ulaşabilirsiniz.

5. Akasya Aslıtürkmen


Hamileliğinin 21. haftasında olan oyuncu Akasya Asıltürkmen’in, hamilelik ve doğum sonrasındaki sürecini, kendi eğlenceli üslubuyla izleyicilere aktardığı Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

7. Bülent Şakrak


Oyuncu ve sunucu Bülent Şakrak bugüne kadar birçok tiyatro oyunu, sinema ve dizide rol alan başarılı bir sanatçı. Youtube kanalında ise oyunculuk meselelerinden, en ucuz yemek nasıl yapılıra kadar bir sürü konuyla ilgili videolar paylaşan Şakrak’ın kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

8. Ceyda Düvenci


1995 yılında oyunculuk kariyerine Palavra Aşklar adlı TV dizisiyle başlayan Ceyda Düvenci Youtube kanalını 6 yaşındaki kızı ve kanalı açarken hamile olduğu bebeğiyle ilgili hamilelil-annelik tecrübelerini paylaşmak için 6 ay önce açtı. Kısa bir süre önce ikinci bebeğini dünyaya getiren Ceyda Düvenci, “Anneee Tv” adlı kanalında Ayşe Öner’le birlikte hafta hafta hamileliğini paylaştı. Kanala buradan ulaşabilirsiniz.

9. Didem Soydan


2004’de bir mağazada çalışırken modacı Ümit Ünal tarafından keşfedilen ünlü model “Di D” adlı kanalında moda, güzellik, seyahat ve projelerini paylaşıyor. Uzun süredir video paylaşmasa da birçok video bulunan kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

10. İrem Sak


Oyunculuk kariyerine tiyatroyla başlayan İrem Sak daha sonra birçok reklam filminde rol aldı ve Yalan Dünya adlı diziyle tanındı. Uzun zamandır kanalında video paylaşmasa da güldüren dedidokusu bol, eski sevgiliye isyanı çok, taktikli ve şakalı videolarını izleyebileceğiniz Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

11. Murat Başoğlu


Türk sunucu, manken, oyuncu ve iş adamı Murat Başoğlu Youtube kanalında çok başka bir yanını paylaşıyor takipçileriyle. Sıkça sorulan “Bu yaşta bu vücudu nasıl yaptın?” soruları üzerine kanlında spor salonuna gitmeden evinizde basit ekipmanlar ile herkesin yapabileceği egzersiz programlarını paylaşıyor. Kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

12. Suzan Kardeş


Kosovalı makyöz, ses sanatçısı ve oyuncu olan Suzan Kardeş, makyaj tüyoları, saç modelleri, yemek tarifleri ve hayatınıza renk katacak daha birçok video paylaşıyor kanalında. Uzun süredir video paylaşmasa da kanalında bulunan 100’den fazla #kaçınsuzangeliyor etiketiyle paylaştığı videolarına buradan ulaşabilirsiniz.

13. Gupse Özay


Oyuncu ve senarist Gupse Özay, Yalan Dünya dizisi sayesinde tanınan ve ardından birçok filmde rol alan başarılı sanatçı Youtube kanalında oldukça eğlenceli tiplemeler yaratarak instagram videoları, burç yorumları ve vloglar paylaşıyor. Kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

14. Ebru Şallı


Türk model, sunucu ve pilates eğitmeni olan Ebru Şallı, son dönemlerde yaptığı televizyonda yaptığı pilates programlarıyla adından bahsettiriyor. Kanalında da pilates videoları paylaşan Ebru Şallı’nın kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>