Güçlü Kadınların Yeni Favori Rengi: Milenyum Çağı Pembesi

October 11, 2017

2017 bitmeye hazırlanırken önceki sezonlarda olduğu gibi pembe rengini bu sezon da çok göreceğiz. Önümüzdeki sezonun trend rengi milenyum pembesi oldu. Bu rengin içinde kendinizi peri kızı gibi hissederken sokak modasının koduna da uyum sağlayabilirsiniz. Bu renk artık güçlü kadınların da sembol rengi. Kadınlara iş dünyasında ilham vermeyi amaçlayan Girlboss isimli kitabın yazarı Sophia Amoruso gibi isimler de bu rengi sık sık kullanıyor. İlham alabileceğiniz kombinleri sizin için derledik:

Ton sür ton:

1123345555

Bildiğiniz gibi artık baştan aşağı aynı rengi veya aynı rengin farklı tonlarını giymek çok moda. Dünya modası 2015’ten beri minimal bir çizgiye kayarken bizim de ilham kaynağımız sade şıklık olacağa benziyor. Bizce giyilmesi en keyifli kombinlerden biri.

Modern ve feminen :

555555555555555555

Bu sezon takım elbiseler de renkleniyor ve pembenin olmadığı hiçbir parça kalmıyor diyebiliriz. Ofise veya iş toplantılarına uyum sağlarken şıklığınızdan ve enerjinizden ödün vermeyeceksiniz.

Oversize kazaklar:

66666666666666

İster oversize kazakları elbise olarak ister altına etek ile giyelim, bu kombin sokak modasındaki en güzel kombinlerden biri olmaya aday. 2016 sonbaharında karşımıza çıkan oversize kazak trendi bu sezon milenyum pembesi ile masalsı bir aşk yaşıyor.

Eşofman takımları:

777777777777

İtiraf edelim ki eşofman modasını çok seviyoruz çünkü inanılmaz rahat. Bu sezon da pembe rengi ile bizi sportif gösterirken aynı zamanda her an moda çekimine hazır bir model gibi hissettirecek.

Kabanlar:

99999999999999999999999999999

Maskülen kesimli kabanlar her sezon bollaştıkça o kadar renk skalasını genişletiyor. En başlarda kahverengi veya kırmızı renklerde gördüğümüz maskülen kabanlar milenyum pembesi ile bize feminen ve tatlı bir hava katmaya hazırlanıyor.

Bonus: Pembe ve çiçek açan ayakkabılar:

unnamed (11)

Prada ve Nike gibi markalar biz kadınların kalbini bu sefer pembe ile çalıyor. Gece elbiseleri altına da giyebileceğiniz bu modellerde şimdiden gözümüz kaldı bile.

Hande Şen Kimdir?

Yeditepe Üniversitesi’nde Kamu Yönetimi okuyan Hande Şen, 2015’den beri moda bloggerlığı yapıyor. Trendleri takip etmeyi, moda haftalarına gidip gözlem yapmayı ve fotoğraf çekmeyi çok seviyor. Üçüncü dalga kahvecilerde değişik kahveleri deneyip mekanlarda detay fotoğrafları çekmeye bayılıyor ve bunları Instagram sayfasında sürekli paylaşıyor.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>