Kadıköy’de Herkesin Bir Arada Çalışabileceği Ortak Sosyal Alan: İdea Kadıköy

June 20, 2017

Yenilikçi projeleriyle ünlü Kadıköy Belediyesi, ortak çalışma alanı olan İdea Kadıköy’ü hizmete açıyor. Serbest çalışanların, yenilikçi kuruluşların ve sosyal fayda odaklı çalışan grupların çalışma ortamı ihtiyacını karşılayacak olan İdea, birçok yenilik ve hizmet sunacak. Öğrenciler için de büyük bir konfor alanı yaratacak olan İdea Kadıköy’ün açılmasını heyecanla bekliyoruz.

Kamuya açık ortak çalışma alanı olan İdea, 2 kattan oluşuyor

kadikoyun_ortak_calisma_mekani_h10716_700d8
58 kişi kapasiteli üst katı aylık kayıtlı kullanıcılar için ayrılacak. Ücretli olan bu bölümde sınırsız internet, bireysel çalışma masaları ve özel eşyaların koyulabileceği dolap imkanı sunulacak. Ayrıca bu katta 2 tane de toplantı odası bulunuyor.

Alt katı genel kullanıcılar için

8-moda_idea_24
Alt kat herkese açık olacak, yani üyelik sistemi olmayacak. Bu alanda da internet hizmeti sunulacak. Bu katta 2 tane etkinlik salonu yer alacak.

Öğrenciler için konforlu bir çalışma alanı sağlanacak

8-moda_idea_19
Öğrenciler proje, ödev vb. ihtiyaçları için İdea’yı kullanabilecek. Hareketli duvarlar sayesinde odalar birleştirilebilecek.

Sosyal etkinlikler düzenlenecek

idea-kadıköy-görsel-696x392
Etkinlik odalarında sinema gösterimleri, paneller ve söyleşiler gerçekleşecek. Ayrıca sosyal fayda gözeten oluşumlar için ücretsiz olacak.

Çocuklar olmadan olmaz

8-moda_idea_4
İdea’da çocuklar için de bir alan yaratılmış. Çocukları olan aylık üyeler çocuklarını uzman personellerin bulunduğu bu alana bırakabilecek.

İdea’da bir de kafe olacak

8-moda_idea_8
Kafe kullanıcı olmayanlara da açık olacak.

Adres: Caferağa Mahallesi, Küçük Moda Sokak, No:2, Kadıköy

Kaynak: 1

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>