Burcunuza Göre Karakterinizi En İyi Yansıtacak İdeal Düğün Konsepti

September 26, 2017

Düğün dernekle dolu bir yaz mevsimi daha geride kalıyor. Bu yaz dünya evine girmediyseniz ancak nasıl evleneceğinizi içten içe merak ediyorsanız burcunuza danışmakta fayda var…

Koç: Bir kraliçe gibi

Kraliyet Sarayı müsait mi? Çünkü sevgili Koç, bu özel gün senin kraliçe olman için en ideal gün. Her yerin çiçeklerle kaplı olduğu ihtişamlı bir tören Koç burçları için en ideal düğün organizasyonu… Tüm gözler senin üzerinde olacak.

Boğa: Geleneksel

Gelenekler gelenekler… Atla kız almadan, davulla zurnaya Boğa burcu kadınları gelenek göreneklerimizde ne varsa düğün gününde uygulamak ister.

İkizler: Kurtları dökmek için ideal bir gün

Sizin birine bağlanmanız bile şaşırtıcı! Bunun için bunu eğlencenin hiç bitmeyeceği bir partiyle kutlamalısınız. Yetenekli bir DJ, harika bir müzik ve dans! İşte sizin düğününüzün olmazsa olmazları bunlar.

Yengeç: Size özel

Siz duygusal bir insansınız ancak kalabalık önünde fazla duygulu davranmak size göre değil. Bu yüzden çok kalabalık davetlilerin olduğu düğünler yerine küçük seramoniler sizin yapınıza daha uygun. Muhteşem bir düğün için tek ihtiyacınız sevdiğiniz, aileniz ve en yakın arkadaşlarınız…

Aslan: After party olmazsa olmaz

Düğün gününde eğlencenin ön planda olmasını isteyen Aslanlar dünyanın en yetenekli DJ’lerini ve performans sanatçılarını muhteşem törenleri için çağırmaktan çekinmez. After party’ler ile bu eğlence durmaksızın devam eder.

Başak: Kusursuz

Pinterest’te gördüğünüz kusursuz düğünler… İşte onların arkasında yüksek ihtimalle Başak burcu kadını var! Açık havada, rustik dekorasyon içinde, basit ve etkili bir tören… İşte mükemmeliyetçi Başaklar için en ideal düğün!

Terazi: Zodyağın en romantiği

Siz zodyaktaki en romantik burçlardan birisiniz. Bu yüzden hem romantizm hem de tarihi ögelerin yer aldığı bir ortamda dünya evine girmek tam size göre. Yeminlerinizi ve mükemmel ilk dansınızı etmeden önce klasik müzik orkestrasıyla entelektüel duruşunuzu da hissettirebilirsiniz.

Akrep: Tropik bir sahilde sevdiğinizle baş başa

Tutkulu Akrepler büyük bir kalabalığın önünde aşklarını yaşama fikrinden o kadar da hoşlanmaz. Aşk ateşinin doruklarda olacağı, sevdiği insanla baş başa şampanyasını yudumlamak onun için ideal törenin en önemli ayrıntılarıdır.

Yay: Çılgın ve doğayla iç içe

Belki Karayipler’de bir otel ya da Burning Man festivali… Özgür ruhlu Yay burçlarından evlilik yeminlerini sıradan bir mekanda etmeleri beklenemezdi. Doğa aşığı Yaylar sevdiği insanlarla doğanın içinde bir yerde de dünyaevine girebilirler.

Oğlak: Yüksek sosyete

Yüksek standartlara sahip bir düğün, pahalı detaylar… Tarihi bir köşk ya da yalıda yüksek standartlarınıza uygun bir düğün tam size göre… Aile sizin için her şey demek olduğu için bu özel günün olmazsa olmazı elbette sevdikleriniz…

Kova: Gösterişten uzak ve samimi

Romantik olmayan biri değilsiniz… Ancak bu düğün dernek işleri sizin bohem ruhunuza biraz ters. Sahnede olmak yerine, sevdiklerinizin arasında olmayı tercih edersiniz. Düğününüzde çalması içinse en yakın müzisyen arkadaşlarınızın olmasını tercih edersiniz.

Balık: Masallardaki gibi

Gelin olarak içeriye girdiğinizde içeride kuru gözlü biri kalmayacak… Bu yüzden sizin duygusal ve romantik gününüzde davetlilerin suya dayanıklı makyaj ürünleri kullanmasını söylerseniz iyi edersiniz. Oldukça saf, naif ve duygusal bir seramoni Balık burcu kadınları için olmazsa olmaz. Tıpkı masallardaki gibi…

Kaynak:1

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>