Balona Röveşata Atma Videosu İle Kayıp Olduğu Öğrenilen Adam

Kasım 13, 2017

Sosyal medya geçtiğimiz haftasonu yayınlanan bir video çok konuşulmuş hatta dünya çapında bile yayılmıştı. Bir güvenlik kamerasının kayıtlarına yakalanan görüntüde sokakta bir balona röveşata atmaya çalışan adamın bu isteğinde başarısız olması birçok insanı güldürmüştü.

Fakat birçok haber sitesinde yer alan bilgilere göre güvenlik kameralarında görünen kişi, aslında haftalardır kayıpmış.

Önce videoyu hatırlayalımO çoktan isimsiz bir kahraman oldu…

Balon Reis gibi isimlerle sosyal medyada anılan kahramanımız kısa sürede gönüllere taht kurdu

Fenerbahçeli futbolcu Sow: “Ona rövaşeta atmayı öğreteceğim.”

DObtS8HXcAAhMaiFakat olay daha da garip bir hale büründü. Güvenlik görüntülerinin sahibi ve kuyumcu dükkanı olan Güray Başak, ‘Balon Reis’ olarak gönlümüze taht kuran kişinin kayıp olduğunu söylemiş.

saka-degil-gercek-balona-rovasata-adam-3-haftadir-kayip-ailesi-onu-ariyor-19880-5

Güray Başak olayın gelişim sürecini şöyle anlatıyor;

balonreis
“Bir gürültü sesi duyunca dışarıya baktım. Bir arkadaş yerde yatıyordu. Bizde ‘herhalde ayağı kaydı düştü’ diye düşündük. Bizim arkadaşlardan birisi, ‘ağabey ayağı kaymadı balona rövaşata atmaya çalıştı’ dedi. ‘Burası Kızılay’ın göbeği, böyle bir şey olmaz’ diye düşündük. Kamera kayıtlarına baktık. Gördük ki gerçekten arkadaş balona rövaşata atmaya çalışmış. Bizde biraz insanları güldürelim istedik.”

“Gece saat 03.00’de Kahramanmaraş’tan bir arkadaş beni aradı…

balonreis1

‘Ben görüntüsünü paylaştığınız kişinin ağabeyiyim, 3 haftadır kayıp. Bizde onu arıyoruz. Tekrar gelirse bize haber verir misiniz?’ diye not bıraktı. Biz de kendisiyle henüz bir irtibat kuramadık” demiş…

Videonun devamını buradan izleyebilirsiniz.

Kaynak: 1,2,3

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>