Kırtasiye Dükkanını Sokak Hayvanları İçin Sıcak Bir Yuvaya Çeviren Güzel Yürekli Esnaf

January 10, 2017

Soğuk kış günlerinde sokak hayvanlarını korumak, bilinçli her bireyin görevi aslında. Savunmasız canların hayatlarını kolaylaştırmak adına bireysel olarak elimizden gelen her şeyi yapmaya çabalıyoruz, çabalamalıyız da.

Eyüp’te kırtasiye dükkanı olan güzel kalpli esnaf Selçuk Bayal, sokaktaki hayvanların hayatlarını kolaylaştırmak adına, dükkanını onlar için sıcak bir yuvaya çevirmiş. İş yerinde, sıcak bir yuva sağlıyor, sokak hayvanlarını besliyor.

Güzel kalpli esnaf Selçuk Bayal, kötü hava koşullarıyla mücadele eden hayvanlara gözü gibi bakıyor…

Kendi dükkanını kedilerle birlikte işletiyor! 😍

2

Bu soğuk kış günlerinde, o güzel canlara sıcak bir yuva sağlıyor, onları besliyor. Küçük bir elektrik sobası ile onları mutlu ediyor…

3

Kedilerden rahatsız olanları anlayamadığını belirterek şöyle bir uyarıda da bulunuyor…

4

Hayvanların soğuğa dayanıklı olduğunu söyleyenlere de şöyle karşı çıkıyor; “Bu hayvanların sıcak bir alana, yemeğe ihtiyacı var. Yoksa ölürler…”

6

Kediler, kırtasiye dükkanında ısınıyor, karınlarını doyuruyor ve oyuncaklar arasında uyuyorlar…💜

7

Bu soğuk günlerde, herkese örnek olup, sokaktaki canlara sıcak bir yuva açtığın için sana ne kadar teşekkür etsek az, kocaman yürekli Selçuk abi!

8

Yararlandığımız kaynak burada.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>