Oğlak Burcu İnsanının Paha Biçilemez Bir Dost Olduğunun 14 Haklı Kanıtı

January 9, 2017

Oğlak burcu inattır, oğlak burcu işkoliktir gibi önyargı dolu cümleleri tamamen geride bırakarak, aslında onların hayatımızda olmasının bize ne gibi güzellikler getirdiğini konuşacak olursak, elimizde bir sürü güzel seçenek oluşacaktır.

Bırakalım artık bu önyargıları, güzel şeylere odaklanalım. Ama gerçekçi olmayı da asla unutmayalım diyerek, oğlak burçlarının aslında hepimizin hayatında arkadaş ya da dost olarak bulunması gerektiğinin haklı kanıtlarıyla sizleri baş başa bırakalım.

Peki neden oğlak burcu bu kadar iyi bir arkadaş diyorsanız…

1. Çünkü, muhteşem birer organizatörlerdir. İşin içinden çıkamadığınız her etkinlikte oğlak burcu dostunuz devreye girer ve hayatınızı kolaylaştırır.

2. Çünkü, sezgileri o kadar kuvvetlidir ki birini hayatınıza sokmadan önce mutlaka onunla tanıştırmanız gerekir. Size o kişi hakkındaki analizlerinin yanlış çıkma şansı; YOK.

3. Çünkü, zayıf yönlerini gizlemek yerine kendileriyle dalga geçmeyi ve bunu komik bir şekilde çözmeyi bilirler. Bu özellikleri de onları muhteşem komik ve tatlı birer arkadaşa çevirir.

4. Çünkü, sıkıldım yeaaa dediğinizde BEN DE cevabını asla vermezler. Bir anda kendinizi, dünyanın en eğlenceli etkinliğinin içinde bulmanız için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

5. Çünkü, en ufak bir sorununuzu bile kendi dertleri gibi önemser, çözmeye çalışırlar. Güzin ablalıkta master yapmıştır oğlaklar.

6. Çünkü, yeter ki kötü olduğunuzu tek bir sözünüzden, tek bir hareketinizden anlasınlar. Anında yanınızda biterler. Kıyamazlar size 😔

7.Çünkü, oğlaklar az ve öz kelimesinin tam karşılığıdır. Dost olabildiyseniz, YAPIŞIN.

8. Çünkü, her konuda aşırı beceriklilerdir. Her konuda yetişemediğiniz her şeyi kendi işleriymiş gibi benimserler.

9. Çünkü, birini sevdiklerinde o kadar içten severler ki bu sevgiye siz bile şaşırabilirsiniz. Ama bizden uyarması, silerlerse de tam silerler…

10. Çünkü, kendilerini her zaman geliştirmek isterler. Onlarla geçen bir ömürde, bilmediğiniz çoğu şeyi öğrenebilirsiniz. Ayaklı ansiklopedidir bu oğlaklar 😍

11. Çünkü, sürpriz yapmayı o kadar severler ki, hiç ummadığınız anda hiç ummadığınız bir hediye ile sizi şımartmayı da çok iyi bilirler.

12. Çünkü, paranın nasıl kullanılması gerektiğini en iyi bilen insanlardır. Son derece tutumlu olan oğlak burcu dostunuzu rahatlıkla kişisel muhasebeciniz yapabilirsiniz. Paranızı boşa harcamanıza annenizden daha çok engel olurlar.

13. Kimselere açamadığınız, en özel sırlarınızı en kolay onlara açarsınız. Ketumlukta ve olgunlukta çığır açmış olan oğlaklar, sırrınızı mezara kadar götürecek en nadide insanlardır.

14. Çünkü, bir kere sevdiklerinde ve sizi dost olarak gördüklerinde, daha önce hiç benimsenmediğiniz kadar benimsenirsiniz.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>