Narcos’un 3. Sezonu Türkiye’de Çekilseydi Kadroda Yer Alacak 11 Yerli Ünlü

September 8, 2017

Narcos’un 3. sezonu “Escobar’sız Narcos izlenmez” diyenlere karşı, izleyenlerin “Tanısan seversin aslında” tarzı ikna turları ile başladı. Ön yargısını kırıp sezonu izleyenler kazandılar, kıramayanlar ise şimdilik muhteşem bir sezon kaybettiler. Eskilerin yokluğunda yeni gelen karakterler de oldukça sevildiler. Bu karakterlerle birlikte, Narcos’un 3. sezonu Türkiye’de çekilseydi, benzerlikleriyle karakterleri kimlerin canlandırabileceğini derledik.

1. Javier Peña / Burhan Öcal

maxresdefault (1)
Pedro Pascal, Game of Thrones dizisinde Oberyn Martell karakteriyle ortalığı duman ederken Behzat Ç. dizisinden “Hayalet” olarak hatırladığımız İnanç Konukçu’ya benzetilmişti. Ancak Pascal’ın, etnik ve farklı yüz yapısına en yakın kişi bizce Burhan Öcal.

2. İkna olmadıysanız bir de böyle bir versiyonumuz var

49eaa370d1b7ea64368d855aa22b08d4--boyd-holbrook-tv-series
Ayrıca Burhan Öcal’ın “O Şimdi Mahkum” filminde suç dünyasına şöyle bir adım atmışlığı da var.

3. David Rodriguez / Küçük İbo

MV5BMjAwMTY0NTI1NF5BMl5BanBnXkFtZTgwOTQ4Mzg4OTE@._V1_SY1000_CR0,0,706,1000_AL_
Narcos’ta Nusr-et oynayacak dediler yalan çıktı. Meğer Narcos’ta oynayacak olan Türk Küçük İbo’ymuş.

4. Jorge Salcedo / Hayko Cepkin

181915
Jorge Salcedo, özellikle karşısındakini ikna etmeye çalışırken gözlerini devirdiğinde gözümüzün önünde, aykırı görünen ama esnaf ağzıyla konuşacak kadar bizden olan, Hayko Cepkin canlanıyor.

5. “Chepe” Santacruz Londono / Murat Cemcir

MV5BMjE2MDY1MzMxNl5BMl5BanBnXkFtZTcwMDYyODYzNw@@._V1_SY1000_CR0,0,779,1000_AL_
Dizinin yeni transferleri arasında belki de en sevilen kişi olan Chepe, özellikle bazı mimikleri ile oldukça Cemcir bir ağabeyimiz.

6. Maria Salazar / Hande Erçel

MV5BMjA5MDQ4NjY4MV5BMl5BanBnXkFtZTgwMDM2OTA2OTE@._V1_
Güzellik, çekicilik ve çok daha çekicilik ortak noktaları dışında iki güzelin fiziki görünüşü de birbirine oldukça benziyor.

7. Pacho Herrera / Semih Öztürk

hq720 (1)
Özellikle iddialı gömlekleri ile birbirlerine benzeyen bu iki karakter, ayrıca terslerinin oldukça pis olmasıyla da birbirlerine benziyorlar.

8. Bill Stechner / Timuçin Esen

Bill_Stechner
Tıpkı Erkin Koray gibi, saçları kendilerini yarı yolda bıraksa da uzun saçlı imajlarından asla taviz vermemeleri yönünden muhteşem bir eşleşme. İkisinin de buğulu, derin bakışları efsodur.

9. “Don” Gilberto Orejuela / Güneri Civaoğlu

1504218866-narc
Birlikte “gecekondularda sucup-şarap götürmüşçesine” birbirlerine yakın olan bir ikili. Güneri Civaoğlu eğer Jack Nicholson’ın kardeşi olmasaymış kesin bu ağabeyin kardeşi olurmuş.

10. Guillermo Pallomari / Güven Kıraç

narcos-characters-7-pallomari
Olağanüstü benzerliği olduğu söylenemez ama hafif kaçık, keskin tepkileri olan bu muhasebeci kardeşimizin rolü Memduh Başgan’ımız Güven Kıraç’a oldukça yakışırdı.

11. Navegante / “Tecavüzcü” Coşkun Göğen

juan-sebastian-12
İkisinin de canandırdığı karakterler yaralı parmağa bile işmeyecek faydasız tipler. İmajları da tutuyor sanki ama Coşkun Ağabey’imiz her türlü daha sempatik.

Bonus / Sean Bean – Büyükelçi Arthur Crosby

whDHIlL
Büyükelçi ise tam bir Ned Stark çakması. Sean Bean kendisinden sadece çene faktörüyle ayrılıyor.

En Güncel Bilgiler ve En Eğlenceli Paylaşımlar İçin Sayfamızı Takip Edin

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>