Kız Gecesi Buluşmalarında İzlenmelik Nostalji Rüzgarı 15 Film

January 30, 2018

Kız gecelerinin ritüelleri olarak pijamaları çekip çikolata ve birkaç kadeh eşliğinde muhabbet sonucunda hafiften uyku bastırmışken yol hep aynı cümleye gelir. 'Film mi izlesek acaba?' izleme Kararı verilip sıra seçim yapmaya gelince kaybedilen vakitler hep içimize dert olur. İşte sırasıyla ya da gözünüzü kapatıp seçerek başlayabileceğiniz, çoğunluğu nostalji rüzgarları estirecek kız gecesi filmleri!

The Notebook (Not Defteri)

the-notebook Yağmur altında göz yaşlarıyla izliyormuş hissi ve Ryan Gosling'e hazır olun.

50 First Dates (50 İlk Öpücük)

7PF03PbAPnDtIOs1y1KwHfSNS0L Adam Sandler ve Drew Barrymore'un Evlilik Öpücüğü filminden sonra ikinci defa bir araya geldiği, afişini her yerde görmekten ezber ettiğimiz film biraz tatlı, biraz komik, biraz da hüzünlü.

The Devil Wears Prada (Şeytan Marka Giyer)

Meryl_Streep_in_The_Devil_Wears_Prada_Wallpaper_1_800 Lauren Weisberger'in aynı adlı romanından sinemaya uyarlanmış The Devil Wears Prada, moda dünyasının en güçlü kadını Runway'in korku salan kraliçesinin kendisine aldığı asistanla başlayan zorlu olayları anlatıyor.

Crazy Stupid Love (Çılgın Aptal Aşk)

İlgili resim Artık 40'ında ve yalnız bir adamın neler yapabileceğini görmek ister misiniz?

How to Lose a Guy in 10 Days (Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir)

640xauto
İlişkisinin 10 günden uzun süreceği ve birlikte olduğu adamı 10 gün içerisinde kendinden uzaklaştıracağı konusunda iddialara giren bir kadın ve erkek. İddia ve macera başlasın o halde.

Juno

İlgili resim
Meraklı, müziksever, can sıkıntısı çeken Juno, bu sıkıntıdan kurtulmak için bir şeyler yapmaya karar verir. Ancak işler başka boyutlara taşınıp oradan da başka yerlere gider. Sonunda ise suratta gülümsemeler.  

Dirty Dancing (İlk Aşk, İlk Dans)

İlgili resim Yönetmenliğini Emile Ardolino'nun yaptığı bağımsız, romantik film sinemanın en meşhur dans sahnelerinden birine de ev sahipliği yapmakta.  

Pretty Woman (Özel Bir Kadın)

İlgili resim Vivian: Beni incittin. Edward: Evet. Vivian: Bunu bir daha yapma.  

Legally Blonde (Bu Nasıl Sarışın!)

İlgili resim Ne demek sarışınlar hukuk okuyamaz diye? Sevgilisi tarafından terk edilen Elle, kendisini terk eden adama inat onun gittiği hukuk fakültesine başlar. Mücadele ve intikam asıl o andan itibaren başlayacaktır.  

P.S. I Love You (Not: Seni Seviyorum)

İlgili resim Ölmeden önce karısına bir sürü mektup yazan bir adam ve kocasını kaybettikten sonra bu mektuplarla karşılaşmaya başlayıp hayata yeniden tutunmayı öğrenen bir kadının hikayesi.  

Marley & Me (Marley ve Ben)

marley-ve-ben-1-izle Adını efsanevi müzisyen Bob Marley’den alan köpekleri, hayvan sever yeni evli çift John ve Jenny eşliğinde koşturuyoruz.  

Amelie

İlgili resim Amelie, sırf Yann Tiersen dokunuşlu müzikleri için bile izlenebilecek dünyalar naifi bir film.  

Breakfast at Tiffany’s (Çılgınlar Kraliçesi)

İlgili resim Truman Capote'nin romanından sinemaya uyarlanan filmde, Audrey Hepburn'ün efsanevi güzelliği, zarifliği ve meşhur siyah elbise, gözlük kombinli pozu karşılıyor izleyeni.

Gone With the Wind (Rüzgar Gibi Geçti)

thumb-1920-464168 Günümüz pembe dizilerinin beslenme kaynağı olan klasik Gone With the Wind, Margaret Mitchell'ın aynı adlı romanından beyazperdeye uyarlandı. Gereksiz inat, kaprisler ve aşk filmin hamurunu oluşturan maddeler.

Sex and the City

Sex and the City movie ile ilgili görsel sonucu

  Kız gecesi listesi yapılırken Sex and the city'nin unutulması mümkün değil elbette. Kadınlar, aşk, ilişkiler derken bölümleri sezonları kaçıncı kez izlediğimizi unuttuğumuz dizinin film versiyonu bu gecelerin altın vuruşu niteliğinde.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>