Bu Hafta Eğlenmeye İhtiyaç Duyanların Kaçırmaması Gereken 5 Etkinlik

November 3, 2017

Bu hafta tam da farklı bir deneyim yaşamaya ya da gerçekten eğlenmekten zevk almaya ihtiyacı olanlar için. İşte kaçırılmayacak etkinlikler;

3 Kasım: Behrouz

behrouz
Elektronik müzik seven biri olarak söylemeleyim ki artan dj’ler ve üretilen sayısız kalitesiz müzik gerçekten istediğimiz melodileri bulma konusunda her geçen gün bizi biraz daha zora sokuyorken geçen sene keşfettiğim isimlerden biri olan Behrouz 3 Kasım Cuma akşamı Klein’da sahne alacak. Ben bu partiyi kaçırmayacağım ve güzel müzik dinlemek isteyenlere de şiddetle öneririm.

Detaylar

3 Kasım: Baths

baths
Will Wiesendfeld’in elektronik pop projesi olan BATHS, yerli sahnemizin yükselen isimleri Mind Shifter ve Kim ki O ile birlikte 3 Kasım Cuma günü Zorlu PSM’de sahne alacaklar. Glich, trip hop, electronic ve bol deneysel müzik ile birlikte siz de kendinizi müzikal yolculuğa çıkarmaya hazır olun.

Detaylar

4 Kasım: Lindstrøm (Live)

22046044_10154678456837583_3346428500472442511_n
Kuzey’in Grammy’si Spellemannsprisen’e 4 kez aday olup 3 kez kazanan ve space disco akımının öncülerinden olan Lindstrøm, 4 Kasım Cumartesi günü dans pistini yakmak için Garaj’a geliyor. Bol dans etmek için hazır olun.

Detaylar

4 Kasım: Garanti Caz Yeşili: Portico Quartet

garanticaz
Modern caz çatısı altında folk, ambient ve synthpop’a başarıyla göz kırpan grup Portico Quartet; Garanti Caz Yeşili konserleri kapsamında 4 Kasım’da #studio’da sahne alacak. Etkileyici bir performansa hazır olun!

Detaylar

3-19 Kasım: Akbank Caz Festivali

27-akbank-caz-festivali-basliyor-770x470
Türkiye’nin en köklü caz festivali olan Akbank Caz Festivali bu yıl 27. yaşını kutluyor. 3-19 Kasım tarihleri arasında farklı mekanlarda birbirinden önemli isimlerin sahne alacağı festivalde eminim herkese göre güzel en az bir etkinlik vardır. Bu hafta sonu için benim önerilerim ise Nicola Cruz ve İlhan Erşahin’in Babylon Bomonti performansı olacak. Festival programı ve etkinlikleri detaylar bölümünden inceleyebilirsiniz.

Detaylar

Fatih Yıldırım Kimdir?

İstanbul ve İzmir’de insanların ruh haline göre parti ve etkinlik bulabileceği şehrin en kapsamlı eğlence rehberi Partymag platformunun kurucu ortağı. 2011 yılından itibaren İstanbul gece hayatında katıldığı etkinlikler ve organize ettiği partilerden sonra ortağı ile birlikte gece hayatına yön veren uygulamayı yarattılar. Katıldığı yüzlerce etkinlik, gezdiği yüzlerce mekan ve dinlediği binlerce müzisyenden hakkında da yazılar yazarak tecrübe ve önerilerini paylaşıyor.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>