İlk Günden Herkesi Kendine Hayran Bırakan ve Yetişkinliğe Özenen Bebek Flamingo

July 4, 2017

Yaş ilerledikçe yetişkinliğin aslında bir tuzak olduğunu anlıyor ve zamanında bize söylenen “Kıymetini bil!” gibi sıkıcı cümleleri kalbimizin en derininden söylemeye başlıyoruz. Fakat bir iki kişi yetmiyor, tüm dünya olarak bu bebek flamingoya “Yeter artık özenme bu kadar büyümeye!” demeliyiz. Öylesine pofuduk, öylesine sevimli ki… Aslında onun bu büyüme çabası da şirinliğine kat çıkıyor olabilir.

Hayatınızda hiç bebek flamingo tatlılığı nedir duymuş muydunuz? Bilmiyorsanız buyurun, işte böylesine kendinizi kaybettirebilecek bir şey!

bebek_flamingo (2)

Bu şirinlik abidesi Pittursburg’taki National Aviary isimli bakım evinde dünyaya geldi. Gayet sağlıklı ve neşeli bir yavru kendileri…

bebek_flamingo (4)

Henüz 4 günlükken paylaşılan fotoğrafı ise internette büyük beğeni topladı.

bebek_flamingo (1)

Ona bakmanın bile olduğunuz yerde erimenize sebep olduğu tatlılık, bir de hareketleriyle birleşti. Çünkü daha minicik olmasına rağmen abileri/ablaları gibi tek ayak üzerinde durmaya çalışıyor.

bebek_flamingo (3)

Bu azmi de gerçekten olağanüstü. Kısa zamanda bunu da öğrenip paytak paytak koşmaya başlamış bile…

Büyüdüğünde de güzelliğiyle etkileyecek olan bu sevimli yavru şu anda isimsiz. Bebek flamingo olarak çağırılıyor ve kendi gibi tüm bebek flamingoları bize gönülden sevdirmeyi başarıyor.

bebek_flamingo (5)

Böyle çok tatlısın. 😍

bebek_flamingo (6)
Kaynak: 1

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>