Balık Burcu Kadınının Duymaktan Sıkıldığı 12 Bunaltıcı Cümle

September 13, 2016

Balık burcu olup duymaktan bıktığımız, diğerlerince ''gerçek'' sanılan saçma sapan, ipe sapa gelmez; neredeyse bir suçlama, bir hakaret gibi gelen bu uyduruk özellikleri açıklamak, kendinize gelin demek istiyoruz, fakat nafile. İnanmışlar bir kere, yapacak birşey yok. O sebeple gözlerine sokarcasına listeledik. Hiç karşınızdakini ikna etmeye çalışmayın, yapıştırın listeyi gözünün önüne. Bıktık vallahi bıktık.

1. "Balık burçları, çok ağlaksınız, çok duygusalsınız herşeye ağlıyormuşsunuz."

giphy11 Kenarda köşede ağlayan bir kadın gördüğünüzde balık burcu olduğunu mu sanıyorsunuz? Hepimiz insanız, tabii ki duygularımız var, üstelik duygusal olmayı hassaslık ve kırılganlık olarak görmek; bunların hepsini aşağı bir yere koymak da hiç hoş değil.

2. "Balık burçlarının parayla işi olmazmış, hayaller aleminde yaşarmış."

giphy (3) Haydaa, napalım para olmadan hayallerimizi mi satalım? Nasıl yaşayacağız? Biz de boş insan değiliz yani, lütfen.

3. "Balık burçları çok paronayak oluyormuş."

giphy (4) Zaten böyle diyen birini peşinde Illuminati olduğuna ikna etmek mümkün değil. Velev ki gerçekten peşinde Illuminati falan var, yok inanmaz neden? Çünkü sen balık burcusun, kesin paronaya yapıyorsundur. Yani buna balık burcu diye inanmamak mı daha mantıksız, herhangi bir balık burcunun peşine Illuminatinin takılabileceği olasılığı mı; cevabı size bırakıyoruz.

4. "Senin yıldızın düşük, kıymetli taş olarak inci ve ametist kullan, çok iyi geliyormuş."

giphy Hayır kullanınca ne oluyor? Süper güçlerimiz mi olacak?

5. "Balık burçları çok alçak gönüllüymüş."

giphy (6) İnan olsun değiliz, yalnızca siz bizim mükemmelliğimizin yanında kendinizi kötü hissetmeyin diye bir şey demiyoruz.

6. "Balık burçları çok şefkatli ve merhametliymiş."

giphy-81 Ya öyle mi? Diğer burçlar pis, kindar, namert insanlar mı yani? Tamam doğru kabul edelim, işimize gelir. O zaman gidin devlet başkanlarını, öğretmenleri, hemşireleri, doktorları balık burcu yapın. Eğer yaparsanız dünya barışı kesin. Ama yapmazsınız ki.

7. "Rahat yaşamak en büyük istekleriymiş."

giphy Haydaa, buyur. Kimin isteği değil ki, yani ben anlamıyorum diğer burçlar sırtında taş taşımaktan mı hoşlanıyor?

8. "Balık burcu çok kararsızmış."

giphy Neden bu kadar kötü yerinden bakıyorlar anlamak mümkün değil. Yani buna da kötü bir şey nasıl diyorlar insanın aklı almıyor. İlla kötü bir özellik bulacaklar ya, ondan. Biz ona, seçeneklerini iyi değerlendirmekten, her şeyin pozitif ve negatif taraflarını görmekten dolayı, seçim yapmakta zorlanıyor diyelim.

9. "Balık burcu çok mistikmiş."

giphy (9) Gören de sihirli bir küreden onu bunu izliyoruz sanır. Sanki hobi olarak büyücülük, falcılık, muskacılık yapan insanlarız.

10. "Balık burçları çok ezik olurmuş."

giphy (10) Çünkü balık burçları olarak kibirli, kaba insanlardan pek hoşlanmıyoruz. Eziksek de eziğiz. Yakarsa dünyayı, garipler yakar.

11. "Balık kadını alık ve safmış."

giphy (12) Hayır efendim iyi niyetlidir. İyi niyetimiz yüzünden bizi alık sanıyorlar. Çok üzülüyoruz...

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>