Barselona Dünya Mobil Kongresi’ne Katılmanız için 6 Neden

January 12, 2018

Mobil iletişim ve teknoloji dünyası her sene Şubat’ta bir araya geliyor. Bu sene de 26 Şubat-1 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek Dünya Mobil Kongresi’ni sizler için izlemeyi planlıyoruz. Orada olursanız memnun kalacağınıza eminiz, neden mi?

1. Tüm mobil dünyayı bir araya getiren bu kongre, Barselona'da gerçekleşiyor.

Daima keyifli ve eğlenceli olan Barselona'ya gitmek ve iş sonrası tatili uzatmak için güzel bir neden. Etkinlik tarihlerinde daima keyifli bir hava oluyor. Tarihi, kültürü ve mimarisi ile öne çıkan Barselona'da La Sagrada Familia Kilisesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

2. Yeni teknolojiler bu fuarda tanıtılıyor; herkesten önce yeni çıkmış uygulamaları görebilir, mobil çözümleri deneyimleyebilirsiniz.

mobile-2 Bir sonraki yılın mobil teknolojileri ilk olarak Dünya Mobil Kongresi'nde görücüye çıkıyor. Özellikle sektörde olanlar için kaçırılmaması gereken bir fırsat.

3. Etkinlikte hem köklü firmalar oluyor hem de gelecek vaat eden startup'lar bir arada.

mobile-3 Mobil dünyasındaki büyük oyuncuların yanı sıra heyecanlı girişimlerin yeniliklerini de tek çatı altında görebiliyorsunuz.

4. Mobil dünyasında networking için çok önemli bir fırsat.

mobile-4 Bu dünyada tanışmak istediğiniz tüm kişilerin orada olduğuna garanti verebilirim. Bol kartvizit, kadınlar için düz ayakkabı ve dinlenmiş katılmanızı öneririm. 😊

5. Etkinlik sonu partileri çook keyifli.

mobile-5 Bu partilere katılım da yüksek ve katılanların da amacı sektörü geliştirmek, yeni işbirlikleri. Partiler kaçmaz 😊

6. Dijital dünyada dijital görünürlük sağlamak için orada olmalısınız.

mobile-6 Dünyanın her yerinden oraya gelen dijital dünya liderleri etkinliği sosyal medyadan da takip ediyor. Doğru dijital stratejiyle siz de dikkat çekebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>