Hangi Şehrin Kış Hali Senin Ruhunu Yansıtıyor? [Test]

test-pegasus-sponsorluk-bandi-2
Advertisement
İçinde bulunduğumuz ve çetin geçeceğe benzeyen kış mevsimi kimine göre görsel şölen, kimine göre de başlı başına depresyon sebebi. Oysa bir mevsimi tatlı ve yaşanılır kılan bulunduğunuz şehirdir. Yaşadığınız şehirde yere düşen her kar tanesi hayatı felç etmeye yetiyor olabilir ama dünyanın her yerinde bu böyle değil. Bazı yerler var ki, tarihiyle, coğrafyasıyla, mimarisiyle birlikte kışın adeta cam kar küresine benziyor. Peki senin kürende neresi var? Hangi şehrin kış hali senin ruhunu yansıtıyor? En iyisi şöyle soralım: Bu kış nerede olman gerek?

1. Çocukluğunuzdan beri aşağıdaki masallardan en çok hangisini seviyorsunuz?

Pamuk Prenses ve 7 Cüceler
Uyuyan Güzel
Hansel ve Gretel
Rapunzel
Kül Kedisi
Kırmızı Başlıklı Kız
La Fontaine Masalları

2. Aşağıdaki içeceklerden hangisine asla hayır diyemezsiniz?

Kahve
Sahlep
Sıcak çikolata
Çay
Bitki çayı

3. Sizin için bir şehri şehir yapan en büyük özellik nedir?

Yemekleri
Mimarisi
Coğrafyası
Eğlence hayatı

4. Kış mevsimi geldiğinde nasıl bir ruh haline bürünüyorsunuz?

Parçalı bulutlu
Melankolik
Enerjik olurum evde durasım gelmez.
Romantik

5. Aşağıdakilerden hangisi en çok dinlediğiniz müzik tarzıdır?

Rock müzik
Elektronik müzik
Pop müzik
Klasik müzik

6. Yaşamak istediğiniz evi seçin...

7. Karlı bir havada evinizdeki kanepede oturmuş, elde kumanda, kahve içip film keyfi yapacaksınız. Aşağıdaki filmlerden hangisi modunuza daha uygun olurdu?

Rocknrolla
Midnight in Paris
In Bruges
The Bourne Identity
Vicky Cristina Barcelona
Les Miserables
The Girl With the Dragon Tattoo

8. Hayatınız bir film olsaydı, şu an fonda hangi şarkı çalmalıydı?

Sexy and i know it - LMFAO
Across the universe - Beatles
Hello - Adele
Happy - Pharrell Williams
Chandelier - Sia
Frozen - Madonna
Famous Blue Raincoat - Leonard Cohen
Hero - Regina Spektor

9. Hayatınızda en çok neyin eksikliğini çekiyorsunuz?

Yeni insanlar
Sessizlik
Eğlence
Tatil

10. Şu an içinizden ne yapmak geçiyor?

Bir anda buhar olup ortadan kaybolmak.
Ayağa fırlayıp dans etmek.
Çayımı, kitabımı alıp koltuğa kıvrılmak.
Kulaklıklarımı takıp bilmediğim bir şehrin sokaklarında yürümek.
Hangi Şehrin Kış Hali Senin Ruhunu Yansıtıyor? [Test]
Prag
Arnavut kaldırımlı, dar sokaklı, yağmurlu, efsunlu şehir Prag. Rivayet odur ki; Hitler bile burayı gördükten sonra bombalamaya kıyamamış. Sizin gibi masallara inanan, kendi masalının peşinden koşan biri için kesinlikle görülmesi gereken bir yer. Özellikle Pegasus bu kadar avantajlı seyahat imkanı sunarken ruhunuzu bu güzellikten esirgemeniz ayıp olur doğrusu... Detaylar için şimdi seni böyle alalım.
Hangi Şehrin Kış Hali Senin Ruhunu Yansıtıyor? [Test]
Berlin
Sizin için bir şehrin ruhu, 24 saat boyunca aktif olan şehir hayatı ile ölçülür. Kışın bütünüyle başka bir şehir haline gelen Berlin, galerileri, sokaklara kurulan açık sahneleri, müzeleri, tiyatroları ile 24 saat canlıdır, enerjiktir. Aynı sizin gibi. Pegasus bu kadar avantajlı seyahat imkanı sunarken ruhunuzu bu güzellikten esirgemeniz ayıp olur doğrusu... Detaylar için şimdi seni böyle alalım.
Hangi Şehrin Kış Hali Senin Ruhunu Yansıtıyor? [Test]
Barcelona
Sürprizleri, kimsenin keşfetmediği yerleri görmeyi seviyorsunuz. Siz sürüden ayrı gezmeyi hayat felsefesi edinmiş birisi olarak, herkesin mecburmuş gibi sadece yazın görmeyi planladığı bir şehri, kışın kendine has özellikleri ile yeniden keşfetmek tam size göre. Bu yüzden ruhunuz bu kış Barcelona'da olmalı. Bırakın millet sürüler halinde yazın gitmeye devam etsin. Pegasus bu kadar avantajlı seyahat imkanı sunarken ruhunuzu bu güzellikten esirgemeniz ayıp olur doğrusu. Detaylar için şimdi seni böyle alalım.
Hangi Şehrin Kış Hali Senin Ruhunu Yansıtıyor? [Test]
Roma
Hayata başka gözle bakabilen ve en karanlık anlarda bile hayatın parıltısını seçebilen insanların ruhu kesinlikle kışın Roma'da olmalı. Kuzey'den esen tramontana rüzgarının dağıttığı güneş ışınlarının, tarihi Roma binalarına yansırken onları mücevher gibi parlattığını ancak siz görebilirsiniz. Roma yazın aşk şehri, kışın aşka aşık olma şehridir! Pegasus bu kadar avantajlı seyahat imkanı sunarken ruhunuzu bu güzellikten esirgemeniz ayıp olur doğrusu. Detaylar için şimdi seni böyle alalım.
Hangi Şehrin Kış Hali Senin Ruhunu Yansıtıyor? [Test]
Londra
Aristokrat ruhunuz, kraliçe kalbiniz Londra'da atıyor. Medeniyetin ve türlü kibar davranışların başkenti Londra bu kış kesinlikle ziyaret etmeniz gereken bir yer. Pegasus bu kadar avantajlı seyahat imkanı sunarken ruhunuzu bu güzellikten esirgemeniz ayıp olur doğrusu. Detaylar için şimdi seni böyle alalım.
Hangi Şehrin Kış Hali Senin Ruhunu Yansıtıyor? [Test]
Paris
Yaşı kaç olursa olsun ruhu genç olanların şehri Paris, bu kış kesinlikle olmanız gereken yer. Şanzelize'de aydınlatılan ağaçlar ile parlamak, sokaklarda satılan kestane ile sıcak kalmak tam size göre. Pegasus bu kadar avantajlı seyahat imkanı sunarken ruhunuzu bu güzellikten esirgemeniz ayıp olur doğrusu. Detaylar için şimdi seni böyle alalım.
Hangi Şehrin Kış Hali Senin Ruhunu Yansıtıyor? [Test]
Amsterdam
Bir insanın ruhunun Amsterdam çıkması demek zaten doğma büyüme kış insanı olduğuna delalettir. Hayat enerjinizi soğuktan alıyorsunuz desek yeridir. Pegasus bu kadar avantajlı seyahat imkanı sunarken ruhunuzu bu güzellikten esirgemeniz ayıp olur doğrusu. Detaylar için şimdi seni böyle alalım.
Hangi Şehrin Kış Hali Senin Ruhunu Yansıtıyor? [Test]
Oslo
Sessiz, sakin, dingin kişiliğiniz, kendini kuzey rüzgarlarına bırakmaya gönüllü ruhunuz için Norveç'in güvenli kolları ideal yer. Kuzey ışıkları ile insanı kendine hayran bırakan Oslo bu kış kesinlikle ziyaret etmeniz gereken şehir. Pegasus bu kadar avantajlı seyahat imkanı sunarken ruhunuzu bu güzellikten esirgemeniz ayıp olur doğrusu. Detaylar için şimdi seni böyle alalım.

İlgili İçerikler

İleri