TEKRAR MI DENESEN?


Ne yapmalıyım ?
Game of Thrones müdavimi olduğun belli ama galiba biraz daha dikkatli izlemelisin. İstersen bilgilerini tazele ve tekrar dene.


KATILIMCI BİLGİLERİ

Kampanya Katılım Koşulları'nı kabul ediyor ve Malta Tourism Autority'ye sağladığım kişisel verilerimin, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun olarak işlenmesine izin veriyorum.

KATILIM KOŞULLARI

1. Yarışmaya katılım 21 Mayıs 2019 saat 09.00'da başlar, 03 Haziran 2019 23.59'da biter.
2. Yarışmaya katılım listelist.com sitesinde yayınlanan "Game of Thrones Testini Çöz, 2 Kişilik Yurt Dışı Seyahati Ödülünü Yakala!" içeriğinde bulunan 10 maddelik testin tamamına doğru cevap verilip, devamında ekranda isme özel üretilen test sonuç resmini katılımcının kendi sosyal medya hesabında (Facebook) @visitmalta etiketi ile paylaşması ile gerçekleşir ve en çok beğeni (Like) alan Katılımcı yarışmayı kazanır.
3. Yarışmaya bir kişi maksimum 1 test sonuç sayfasını Facebook hesabında paylaşarak katılabilir. Her Katılımcının maksimum 1 adet test sonucu olabilir.
4. Test sonucu ve Facebook paylaşımı sonrasında alınan Like adedi birebir aynı ise ve başkası tarafından gönderilmişse tekrar eden başvuru geçersiz sayılır ve bu durum yarışmacıya bildirilir.
5. Katılım sırasında test sonucunun @visitmalta etiketi ile paylaşması zorunludur. Paylaşımın Facebook üzerinde "Herkese Açık" seçeneğinin seçilerek yapılması ve Visit Malta sayfasının beğenilmesi gerekmektedir. Bu şartlara uymayan paylaşımlar değerlendirmeye alınmaz. www.listelist.com test sonuçlarını yayınlamama hakkını saklı tutar.
6. Beğeniler www.facebook.com sitesi üzerinden, 21 Mayıs saat 09.00 - 28 Mayıs saat 23.59 arası yapılacaktır. En fazla Facebook beğenisi toplayan katılımcı 3 gece 4 gün Malta seyahati kazanacaktır. Bu seyahat tarihi 1 Eylül - 30 Kasım 2019 tarihleri arasında kullanılabilecektir. Malta seyahati kazanan kişi beraberinde 1 kişi daha götürebilecek olup Malta Seyahat Ödül paketi 2 kişilik ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti ve 2 kişilik otel konaklamayı kapsar. Seyahat öncesi ve seyahat esnasında yapılacak diğer tüm harcamalar katılımcıya aittir.
7. Ödül kazanan yarışmacı bilgisi Haziran'ın 1. haftası www.listelist.com üzerinde duyuru olarak yayınlanacaktır. Kazanan katılımcının ödül teslim sırasında sosyal medya paylaşımı sonuçlarıyla birlikte ibrazı zorunludur.
8. Yarışmaya 18 yaşından büyük, Türkiye sınırları içinde yaşayan kullanıcılar katılabilir.
9. Listelist.com ve Malta Tourism Authority yarışmada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.