Hayatlarını Köpeklerle Geçirmeye Adamış Bir Çift ve Onların Süper Köpek Kulübü

June 19, 2017

Hayatta mutluluğu yakalamanın kilit noktalarından biri de şüphesiz istediğiniz işi yapmak ya da yaptığınız işten keyif almaktır. Zane ve Lisa da hepimizin isteyeceği bir hayatı profesyonel olarak gerçekleştirmeyi seçmiş bir çift. Üstelik süper bir kulüpleri de var!

Zane, her zaman hayvanlara ilgisi olan bir adamdı. Fakat onun hayatını değiştiren şey sokaktan Cali isimli bir köpeği sahiplenmesi oldu.

lisa_zane (9)

Cali ile birlikte adamın içindeki köpek sevgisi ve onlarla olma isteği artarken, yaklaşık bir yıl kadar sonra Cali'nin bebekleri dünyaya geldi.

zane_lisa_kopek

Bebekleriyle birlikte köpek kulübünün de temelleri atılmış oldu aslında. Hayatını köpeklerle geçirmek isteyen adam Z Animal Lover isimli köpek eğitim ve gezdirme kulübünü kurdu.

lisa_zane (5)

"Beyaz yaka işleri gibi 9-6 sınırlaması yok. Üstelik hayatta en çok keyif aldığınız şeyi yapıyorsunuz."

lisa_zane (7)

Zane'in hayatına giren nişanlısı Lisa ise onu bu işinde yalnız bırakmamış ve köpeklerle tam zamanlı bir ilişki içerisine girmiş.

lisa_zane (3)

Şimdi büyük küçük tüm köpeklerle müthiş bir köpek kulübünün liderleri olarak yaşıyorlar.

lisa_zane (1)

En uslu ve sevimli pozları ise görenlerin içini eritiyor.

lisa_zane (13)

Bütün gün oyun ve eğitimle geçen saatler aslında anaokulu öğretmenliği gibi keyifli bir iş.

lisa_zane (4)

Aktiviteler için yer ve mevsim kısıtlamaları da yok, tamamen özgürler!

lisa_zane (11)

Şu anda işlerinin gayet iyi gittiğini söyleyen Zane, profesyonel mesleğini ve plaza hayatını bırakıp mutluluğun peşinden gittiği için gayet memnun.

lisa_zane (6) Kaynak: 1

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>