Minimal Müzik Aleti Ukuleleyi Online Öğrenebileceğiniz 10 Youtube Kanalı

October 13, 2017

Youtube her kategoride birçok eğlenceli ve bilgi dolu videolar sunarken, öte yandan eğitim alanında da oldukça faydalı kanallara ev sahipliği yapıyor. Birçok kategoride faydalı birtakım bilgiler edebileceğiniz bu kanallar vasıtasıyla enstrüman öğrenmeniz hiç de zor değil. Yeter ki bir planlama yapın, istikrarlı olun, her gün veya hangi süreye bölecekseniz zamanlamanızı planınızı aksatmayın ve tekrar tekrar uygulamaya koyulun. Bu tür bir hevesin peşine takılacaklara işe yaramasını umduğumuz bir öğrenim şekli sunuyoruz. Biz bu içeriğimizde küçük, kullanışlı ve sevimli telli bir enstrüman olan ukulele öğrenebileceğiniz youtube kanallarını derledik; öğrenmek isteyenler içi referanslar ilgili kanalların videolar bölümünde.

1. The Ukulele Teacher - 911 Bin Abone

Uzun bir süredir istikrarlı bir şekilde enstruman öğreten kanal haftada üç gün(Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi) yeni video ekliyor.

2. Cynthia Lin Music - 139 Bin Abone

Amerikalı youtuber Cynthia "Ukulele Şarkılarının 100 Günü" isimli projesiyle büyük bir kitle edindi ve bugün 139 bini bulan takipçilerine modern ve renkli videolar sunuyor.

3. TenThumbs Productions - 132 Bin Abone

Ukulele ve gitar öğreten bu kanal size hangi müziği, nasıl yapmanız gerektiği konusunda yol arkadaşlığı yapıyor. Teorik olarak da dolu dolu bilgiler sunan kanal birçok önemli şarkının çalım yöntemlerini de sunuyor.

4. Uke4U2 - 92 Bin Abone

Ücretli olarak birebir özel ders imkanı sunan kanal ile ücretsiz olarak çokça video eğitimlerinden faydalanabilirsiniz.

5. Elise Ecklund - 78 Bin Abone

Genç bir youtuber olan Elise üniversitede bir yandan Pazarlama okurken öte yandan youtube kanalını başarıyla yöneterek, takipçilerine enstrüman çalmayı öğretiyor.

6. One Music School - 27 Bin Abone

Detaylı ve özenli bir görsel anlatım sunan One Music School kanalı ile ukulelede ritim, akor dizilimler başta olmak üzere birçok teknik detayları aynı anda uygulayarak öğrenebilirsiniz.

7. Ukulele Cheats - 25 Bin Abone

Hem birebir özel ders imkanıyla, hem de birçok ücretsiz videosuyla Ukulele Cheats kanalı da size yardımcı olabilecek bir kanal. Kanal yayının oldukça taze tutarak haftada iki, üç video sunuyor takipçilerine.

8. Learn And Play - 9 Bin Abone

Başlangıç seviyesindeki öğrenciler için oldukça faydalı olacak kanalın sahibi Adrian Miniarski. Şarkı şarkı çalım formüllerini gösteren Learn And Play de hafta en az iki video ile takipçilerine yeni teknikler gösteriyor.

9. Türk Ukulele - 1,4 Bin Abone

Ukulele için çok fazla youtube kanalı olmasa da, çektiği videolarla yavaş yavaş büyüyen Türk Ukulele hesabı takip etmeye değer. Online platformda Türkçe olarak öğrenebileceğiniz yegane adres olan Türk Ukulele yavaş yavaş öğretim yelpazesini genişletiyor.

10. Ukulele Ayhan - 237 Abone

Türkçe şarkıların ukulele çalımını gösteren kanal oldukça taze. Gelişmekte olan kanal yeni videolarla takipçilerine farklı Türkçe şarkıların öğretimini sunacak.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>