25 Yılın Ardından; Yıldız Tilbe ve Sezen Aksu’nun Barışması Sosyal Medyanın Gündeminde

January 3, 2018

Bundan birkaç gün önce Yıldız Tilbe ile Sezen Aksu, 25 yıllık küslüklerini bitirdiklerini açıklamıştı. Medyaya yansıyan bu haberlerin ardından Yıldız Tilbe, dün gece paylaştığı fotoğrafla adeta barıştıklarını resmileştirmiş oldular. Sezen Aksu ve Yıldız Tilbe'nin evde verdikleri pozlar, sosyal medyada gündem oldu.

Yıldız Tilbe'nin paylaştığı fotoğraf bu şekilde...

Eh devamında da geceden fotoğraflar eksik olmadı

Adeta barışmaya doyamamışlar..

Eh 25 yıllık küslük kolay değil...

Peki ne olmuştu?

sezen-aksu-sli 1991'de İzmir'de Sezen Aksu'nun bir pavyonda keşfettiği Yıldız Tilbe kısa zamanda Sezen Aksu ile dost olmuş hatta vokalistliğini bile yapmıştı. O yıllar Sezen Aksu ve Uzay Hepari birliktelerdi. Ta ki bir gece yarısı Sezen Aksu'nun Yıldız Tilbe ile Uzay Hepari yatak odasında basana kadar... Olayların ardından Uzay Hepari Modacı Zeynep Tunuslu ile evlenmiş, ve kısa zaman sonra araba kazasında hayatını kaybetmişti. Bu yaşanan trajik olayların ardından Yıldız Tilbe ve Sezen Aksu 25 yıl boyunca küs kalmış ve şarkılarında birbirlerine atıflarda bulunmuşlardı.

1.Eh olanlar oldu... Önemli olan barışın kendisi sonuçta...

2. Sosyal medyadaki takipçilerin dileği de bu ikilinin düet yapmaması... Malum herkesin dayanma eşiği yüksek değil...

3. Tepkilerin çoğu olumlu, bazıları ise her zamanki gibi fazlasıyla mizah

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>