Tarifleriyle İştahları Kabartan 11 Yemek Vloggerı

June 30, 2017

Yemeği doymak için değil keyif için yiyenlerden misiniz? Yemek yapmayı sevenlerin severek izleyeceği sevmeyenlerin ise yemekleri yaptıracak birilerini bulmak isteyeceği hamaratlı elleriyle leziz yemekler yapan bazı yemek vloggerlarını listeledik. Afiyet olsun!😋

1. İdil Tatari

idil-tatari
2 yıl önce Youtube’da açtığı kanalında videolarını yayınlamaya başlayan İdil Tatari, aklınıza gelecek her türlü tarifle kamera karşısına geçiyor. Yemek yapmanın hiç de zor olmadığını pratik tarifleriyle anlatıyor, biz de afiyetle yiyoruz. Bu kadar sevilmesinin nedeni ise kamera karşısındaki samimiyeti ve enerjisi! İdil Tatari’nin Youtube kanalını buradan takip edebilirsiniz.

2. Arda’nın Mutfağı

arda-türkmen
Televizyonda yaptığı programını Youtube kanalına taşıyan Arda Türkmen, kanalda yemek tarifleri dışında gezdiği yerleri,sokak lezzetlerini, tarif sırlarını, yaptığı sporları da paylaşıyor. Anlayacağınız dolu dolu bir yemek kanalı. Buradan Youtube kanalına ulaşabilirsiniz.

3. Refika’nın Mutfağı

refika
Kanalında ‘Yemek Okulu’ başlığı altında öğrenciler için hesaplı ve pratik yemekler hazırlıyor Refika Birgül. Yemekler öğrenciler için olunca ortaya ilginç fikirler çıkması kaçınılmaz tabi😊 Refika Birgül’ün kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

4. Ayşenur Altan

ayşenur altan
10 yılı aşkın süredir tariflerini kekevi.com adlı sitesinde paylaşan Ayşenur Altan 4 senedir de Youtube kanalında yaptığı yemekleri takipçileriyle paylaşıyor. Kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

5. Yakışıklı Yemekler

yakışıklı-lezzetler
“Hava atmak için yemek yapılmaz ama yemek yapmak havalı bir iştir” mutfak mottosuyla 22 yıldır tutkuyla yemek yapan Uğur Volkan Uysal da televizyon programını Youtube kanalına taşıyanlardan. Kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

6. Semen Öner

semen-öner
3 yıl önce Youtube kanalı açan Semen Öner’in kanalında birçok tarif bulmanız mümkün, ayrıca mutfak sırları ve yemek pişirme tüyolarını da paylaşıyor. Kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

7. İki Anne Bir Mutfak

iki-anne-
2011 yılında anne olan ve aşçılık eğitimi alan Seda Şamlı Luş ve 2013 doğumlu bir kızı olan Defne Batur bebek beslenmesi konusundaki altın kuralları ve çocuklar için değişik tarifleri paylaştıkları Youtube kanalları birçok anneye rehber oluyor. Kanalı buradan takip edebilirsiniz.

8. Dilara Koçak

dilara
Beslenme ve diyet uzmanı Dilara Koçak, kanalında haftada 2 gün sağlıklı beslenme önerileri, düşük kalorili tarifler ve fit kalma tüyoları paylaşıyor. Kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

9. Aşk Ve Tereyağı

aşk-ve-tereyağı
Birlikte olmayı ve yemek pişirmeyi seven enerji ve aşk dolu çiftin yaptığı leziz tariflerle harikalar yaratıyorlar. Youtube kanallarını buradan ziyaret edebilirsiniz.

10. Emir Yargın’la Çakal Lezzetler

emiryargın
Elektronik müzik sanatçısı Emir Yargın’ın müzikten sonra en çok vakit ayırdığı aktivite olan yemek yapmakla ilgili kendi uydurduğu formülleri biriktirdiği ve paylaştığı bir Youtube kanalı. Kendine has tarzı ve yemeklerine verdiği ilginç isimlerle dikkat çeken yeni bir kanal! Kanalı buradan ziyaret edebilirsiniz.

11. Düdüklü Tencerem

düdüklü-tencerem
Müge Suyolcu’nun 2010 yılından beri yazmakta olduğu www.duduklutencere.co sitesindeki tariflerini kamere karşısına geçerek paylaşmak istemesi üzerine açtığı Youtube kanalında birçok leziz tarif bulabilirsiniz. Kanala buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>