Yapışık İkizlerin Aynı Adama Aşık Olmalarıyla Başlayan İlginç Bir Aşk Hikayesi

July 31, 2017

Aşk engel tanımamaya devam ediyor. İşte onlardan biri. Sizlere dünyanın en ilginç aşk hikayelerinden birinden bahsetmek istiyoruz.

Hindistan’da yaşayan Ganga ve Jamuna 45 yaşında iki yapışık kardeştir. Görünümleri sebebiyle dışlanan ikili çok zor zamanlar atlatır.

Conjoined-twins

Aynı mideyi paylaşan ikizler ailelerinin maddi yetersizliği yüzünden tıbbi yardım alamaz ve bu sebeple hiçbir zaman da ayrılamaz.

Conjoined-twins (1)

Bu sebeple okula da gidemeyen kardeşler sirklerde ziyaretçilere diş fırçalamak gibi günlük eylemlerini sergileyerek hayatlarını kazanmaya başlar.

h_01852105

Görünüşleri itibariyle “Örümcek Kardeşler” ismi koyulan ikili 45 yaşlarına kadar pek de mutlu bir hayat geçirmezler.

maxresdefault

Sonrasında ise Jasimuddin Ahmad adında bir adamla tanışan ikizler adama ilk görüşte aşık olurlar.

jasimuddin-ahmad-ganga-jamunda-mondal-dan_20170308_192851

Sirke ses mühendisi olarak gelen Jasimuddin de ilk görüşte gönlünü ikizlere kaptırınca dünyanın belki de en ilginç aşk hikayelerinden biri başlamış olur.

h_01852087

Jasimuddin ile yeni bir hayata başlayan ikizler sevgililerine Bay Hindistan ismini takar. Çünkü artık Hindistan onlara göre sadece Jasimuddin’den ibarettir.

23

Jasimuddin ise bu ilginç aşkı “onların acılarını paylaşıyorum. Her akşam terasta oturup yemek yiyor ve hayatımız hakkında sohbet ediyoruz. Sevinci de kederi de birlikte paylaşıyoruz” diyerek yorumluyor.

h_01852090

Hayatta hiçbir şeyden mutlu olmasını beceremeyen insanlara ders niteliğinde olan bu hikayeden hepimizin öğrenebileceği şeyler var. Son olarak bu ilginç aşıklara ömür boyu mutluluklar diliyoruz…

34

Kaynak – 1,2,3

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>