Kıyamete Dair Adeta İpuçları Veren Wasteland: The Mad Max Festivalinden 13 Çılgın Kare

September 29, 2017

Burning Man Festivali’nin çok çılgın bir festival olduğu konusunda hemfikiriz. Fakat ABD’nin Kaliforniya eyaletinde Mojave Çölü’nde yapılan “dünyanın en büyük kıyamet sonrası temalı festivali” çok daha çılgın bir festival.

George Miller’ın filmi Mad Max’ten esinlenen bu festival, film ile aynı şekilde, kıyamet sonrası kaos içindeki bir dünya temasına göre hazırlanıyor. 4 gün süren festival, kum tepelerinde savaşmak ve bu deneyimi yaşamak isteyen insanları kendine çekiyor.

Kostüm giymenin zorunlu olduğu bu festivale geçen yıl 2,500 kişi katıldı. Bas ağırlıklı ritmler eşliğinde gün boyu savaşan arabaların seslerini iliklerinize kadar hissetmek, geceleri ise alevlerin içinde kaosun nasıl bir durum olduğunu hissetmek istiyorsanız 27 Eylül – 1 Ekim tarihlerinde yapılacak bu festival için hazırlıklara başlasın.

1.

wasteland 1

2.

wasteland 2

3.

wasteland 3

4.

wasteland 4

5.

wasteland 5

6.

wasteland 6

7.

wasteland 7

8.

wasteland 8

9.

wasteland 9

10.

wasteland 10

11.

wasteland 11

12.

wasteland 12

13.

wasteland 13

Festivalin kısa tanıtım videosu

Kaynak: 1 , 2

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>