Türk Reality Programlarından Rüzgar Gibi Geçen Unutulmaz 15 Yarışmacı

November 11, 2017

Bugüne kadar bir çok yarışma programı geldi geçti. Jüriler, sunucular, formatlar, kanallar değişti. Programların isimleri unutuldu. Ama onlar unutulmadı. Aklımızdan asla çıkmadılar. Geyiklerini döndürdük, taklitlerini yaptık hatta şimdi ne yaptıklarıyla ilgili hikayelerini bile uydurduk.
Türk televizyon tarihinin gördüğü birbirinden enteresan unutulmaz yarışmacılardan bazılarını sizin için hazırladık.

1. Ajdar

ajdar

Onu unutmak gerçekten mümkün değil. Pop Star yarışmasıyla tanıdık onu. Nane nane, çikita muz, kon aşka gibi hit şarkılar yapıp gündemden hiç düşmedi. İlk sıra kesinlikle onun.

2. BBG Uğur

bbgugurdiskalifiye
Efsane yarışma BBG ile hayatlarımıza giren ve hafızalarımızdan silemeyeceğimiz kadar iz bırakmış olan BBG Uğur. “Baba” lakaplı Uğur, agresif tavırları nedeniyle diskalifiye edilmişti.

3. Bilal Göregen

bilal-goregen
Eğlenceli sahne şovu, şarkıları ve kişiliğiyle Yetenek Sizsiniz programında tanıştığımız Bilal Göregen’de 50 Cent cover’larıyla unutulmayacaklar arasında ki yerini alıyor.

4. Caner

canertoygar
Biz Evleniyoruz isimli yarışmasında karşımıza ilk kez çıkan Caner Toygar’ı ise, ne yarışmada ki olayları ne çıkardığı albümü ne de rol aldığı TV dizileriyle hatırlıyoruz. Biz onu “Bardağa kafa atan Caner” olarak hatırlayacağız.

5. Evleneceksen Gel Mustafa

evleneceksen-gel-mustafa
Henüz çok yeni ama belli ki onu da unutmamız mümkün olmayacak. Eşsiz koreografili apaçi dansı, evlenemiyor oluşuna yaptığı inanılmaz haklı isyanlarıyla unutulmaz yarışmacılarımız arasında ki yerini aldı.

6. Hayim A.K.A DÜŞTÜ

haim-survivor
Survivor isimli yarışmadan bir sürü efsane yarışmacı geldi geçti diye düşünüyoruz ve Hayim kesinlikle onlardan biri. Yapılan capslerin, videoların haddi hesabı yok. Artık öyle ki Hayim bizim için tek başına bir anlam ifade etmiyor belki ama HAYİM DÜŞTÜ dediğimizde bugün ve daha sonra da hep hatırlayacağımız biri.

7. Kaynana Semra

hqdefault
Yavrum sen aşık değilsin, aşık olsan ben söylerim sana.” Cümlesiyle tarihe kazınmış, olunun programda beğendiği gelin adayına g-string giydiği için kızıp kendi çamaşırlarından verip giydirmiş efsane yarışmacı.

8. BBG Melih

melih
2000 yılında yayınlanan ilk BBG programının kazananı. İnanılmaz dans figürlerini izleyen genç dimağların bir daha unutması çok zor olan kişi.

9. Özlem Özden

ozlem-ozden

Türkiye’nin 2. güzel kadınıyım” Açıklaması üzerine ancak “e o zaman birincisi benim muhtemelen.” diyebildiğim, efsane moda programı yarışmacısı. Her ne kadar sivri dilli de olsa hepimize çok eğlenceli geldiği gerçeğini de gizlemeyeceğiz. Seni unutmayacağız Özlem Özden.

10. 105 Bayhan

popstar-bayhan
Katıldığı Pop Star programında sesiyle herkesi etkileyen ama sonrasında sesinden çok geçmişinde ki sabıka kayıtları ile gündeme gelen Bayhan kesinlikle unutamadığımız yarışmacılardan biri. “My Love” şarkısına getirdiği yorumlada hafızalarımızdan çıkmayacaktır muhtemelen.

11. Ray Ray Kasım

raymalifalitiko-kasim
Aslında o bir yarışmacı değil, Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek programının bir bölümünde, yeteneklerini sergilemek için karşımıza çıkmıştı. Ama öyle tarifsiz yetenekleri vardı ki, kesinlikle unutulmayacaklardan biri oldu.

12. Rockçı Serpil

rockci-serpilin
Bir evlendirme programında ki asi, rock müziğe gönül vermiş gelin adayı. Fırsat buldukça rock şarkılarını kendince de yorumlamıştır. Biz de onu “Rockçıyım herkes bilsin.” Serpil olarak hatırlayacağız.

13. Turbo TurabiSurvivor-Turabi-

En eğlenceli, en kamyon şoförü, en doğal unutulmazlardan biri muhtemelen Turabi. Hazır cevaplığıyla programı izleyenleri oldukça eğlendiren Turabi’nin ağır abi hareketleri striptizci olduğunun ortaya çıkmasından sonra oldukça tepki almıştı. Ama yine de tekrar katıldığı programda tekrar birinci olmasını engellemedi. Buradan da anlaşıldığı üzere, seni unutmayacağız striptizci delikanlı…

14. Yemekteyiz Hasan

yemekteyizhasan
Güneş gözlüğüyle yemek yemek ve “Faforim” ile aklımıza kazanan Yemekteyiz programı yarışmacısı. Terkoslu Hasan olarak da hatırlayabiliriz.

15. Taner Tolga Tarlacıtanertolga

Survivor’ın efsanelerinden bir diğeri, Taner Tolga Tarlacı. Ne bulsa yedi, aklına ne gelirse söyledi ve oldukça komik hareketleriyle karşımıza çıktı. Onu unutacağımızı sanmıyorum ki kendisi de unutamamamız için çalışıyor gibi.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>