Popüler Türk Dizilerinde Yaşanan Çekim Hatalarının Ortaya Çıkardığı 10 Komik Görüntü

February 17, 2017

Millet olarak dizi seyretmeyi seven insanlarız. İzlerken ‘bak bak ne olucak‘ gibi tepkiler bile verebiliyoruz. İzlerken çoğu insanın gözünden kaçırdığı hatalar bile oluyor. Popüler Türk dizilerinde yaşanan çekim hatalarının ortaya çıkardığı komik görüntüler gözden kaçmıyor. Bu anları sizler için listeledik.

1. Karadayı dizisi 1970’li dönemlerde geçiyor ve o dönemlerde adam akıllı televizyon kimselerde yokken HD uydu alıcısı anteni gözden kaçmıyor.

karadayi-dizi-hata

2. Kavak Yelleri dizindeki gençler Urla’dan İstanbul’a doğru yolcuk yapıyor ve yolculuk sonrası araba jantlarının değiştini görüyoruz.

turk-dizilerinde-yapilmis-ilginc-cekim-hatalari

3. Karadayı dizisi 1970 yıllarında çekiliyor ve Boğaz’da korkuluklar var.

dizi-cekim-hatalari

4. Kıvanç Tatlıtuğ’un da oynadığı Kurt Seyit ve Şura’yı hepimiz biliyoruz. Film sahnesine dikkatli baktığımızda set çalışanın kafasını görüyoruz

turk-dizi-hataları

5. Krem adlı dizide hata açıkça gözüküyor. Dizideki Sanem Hanım telefonu ters tutmuş.

turk-dizisi-cekim-hatalari

6. Aşk-ı Memnu dizisi herkes tarafından bilinen bir dizi olmayı başarmıştı. Tabi izleyeni çok olunca ufak hatalar dahi gözden kaçmıyor. Bihter makyajını yaptığı sırada telefonla konuşurken ters tuttuğunu görüyoruz.

inanilmaz-cekim-hatalari

7. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi konsept icabı eski dönemlere geçiyor. Dizinin 30. bölümünde görüldüğü üzere baz istasyonu gözden kaçmıyor.

kacmayan-dizi-hatalari

8. Adına Feriha Koydum dizisinin sezon finalinde yaşanan bu sahnede aynaya dikkatli baktığımızda kameranın da gözüktüğünü görüyoruz.

cekim-hatasi-turk

9. Arka Sokaklar dizisinden tanıdığımız Murat Ateş karakterinin eşi Zeynep’in televizyon kanalında olduğu gözüküyor.

cekim-hatasi-2016

10. Muhteşem Yüzyıl dizisi Osmanlı döneminin Kanuni zamanında geçmektedir. Dikkatli baktığımızda arkadan geçen araba gözlerden kaçmıyor.

muhtesem-yuzyil-cekim-hatalari

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>