Çok Sevimli Bir Amaç İçin Taylor Swift Kostümleri Giyen Birbirinden Ponçik Yavru Kediler

September 27, 2017

Son yılların gözde şarkıcılarından Taylor Swift’in kedi aşığı bir insan olduğunu bilmeyen yoktur sanıyoruz ki. Bu kedi aşkı tek taraflı olmamış, minik yavruları kurtaran veteriner onları Taylor küçük kopyalarıymış gibi giydirerek dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Çünkü güzel bir amacı da vardı.

Taylor Swift’in “Look What You Made Me Do” şarkısına çektiği son video klibi izlemeyenleriniz olabilir. Klipte birden fazla Taylor görüyoruz ve Jessica isimli bir veteriner bu Taylor’ları kedileştirmeye karar vermiş.

Çektiği videonun içerisinde Taylor Swift’in eski kliplerindeki ve ödül törenlerindeki kostümlerini minik yavrulara göre dikmiş maharetli kadın.

Aralarında erkek pisiler olsa da tütülü elbiseler giydirilen minnoşlar aslında Jessica’nın kurtardığı birçok kediden sadece birkaçı.

Yeterince büyüyüp sağlıklarına kavuştuktan sonra ömürlük yuvalarına sahiplendirilen minnoşlara daha çok ilgi çekebilmek için bu yolu denemiş.

Eh, Taylor Swift’in kedi aşığı bir insan olmasıyla da ilişkili bir durum olunca birden sosyal medyada ve internette çok konuşulur hale geldi.

Hatta ünlü şarkıcı veteriner Jessica’nın bu gönderilerini Instagram üzerinden beğenmeyi de ihmal etmedi.

Hayvanlara hayatını adadığı kadar sıkı bir Taylor Swift hayranı olan Jessica başta olmak üzere bu geri dönüş birçok kişinin yüzünü gülümsetti.

Bize ise çıldırmalık bu görüntüler kaldı. 😍

İzlemeyenler için esinlenilen klip de şöyle.


Kaynak: 1, 2

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>