Türkiye’ye Troll Marketing’i Getiren Süper Marketing Hesabından 27 Gerilla Paylaşım

December 23, 2015

Türkiye’de küçük ama sağlam bir pazarlama ve reklamcılık ekosistemi var. Ancak sektörün önemli kanaat önderleri, yayınları, çok yaratıcı işler çıkaran dijital ajansları, iletişim/reklamcılık eğitimini ciddiye alan üniversiteleri ve eğitimcileri ve tabii gelecek vaat eden öğrencileri varken önümüzdeki yıllarda bu sektörü çok daha parlak günler bekliyor.

“Güncel gelişmelerden haberdar olmak ve sektörün dinamiklerini takip etmek isteyenlerin buluşma noktası” olma sloganıyla yola çıkan Süper Marketing isimli sosyal medya hesabı da sektörle ilgilenen herkes için bir teknoloji, pazarlama, reklamcılık, sosyal medya bilgi kaynağı olma yolunda ilerliyor.

Ancak bildiğimizden farklı bir şekilde gündelik hayatta karşılaştığımız çoğu şeye “pazarlama” gözünden bakan hesap reklamcılığın aslında hayatımızın tam orta yerinde yer aldığını bize gösteriyor. Çoğu paylaşımıyla troll marketing diye bir durumdan bizi haberdar eden Süper Marketing’in Twitter hesabından seçtiğimiz eğlenceli ve yaratıcı tweetler hemen aşağıda.

Daha fazlası için Süper Marketing’i Facebook‘tan da takip edebilirsiniz. FYI.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

1 Yorum

  1. Pingback: Türkiye’ye Troll Marketing’i Getiren Süper Marketing Hesabından 27 Gerilla Paylaşım - Özet Haber Oku

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>