Duyduğunuzda Çok Şaşıracağınız Geçmişinde Suç İşlemiş 8 Ünlü

July 31, 2017

Ünlülerin hayatını hep merak ederiz. Onlar televizyonda ya da sinemada gördüğümüz gibi değiller elbette. Hatta bazıları suç da işlemiş. Bu suç işleyen ünlüler sizi şaşırtabilir. İçlerinde sevdiğiniz ünlüler varsa üzülmeyin, sonuçta hatasız kul olmaz.

1. Johnny Depp

DEPP Johnny Depp'in eski eşi Amber Heard yaptığı açıklamada Depp'in kendisini sözlü taciz ettiğini ve rahatsız edici davranışlarda bulunduğunu paylaştı. Evlilik süresi boyunca " sözsel ve psikolojik " olarak tanımladığı saldırılarda bulunduğunu iddia etti. Bu iddialar sonucunda mahkemeden çıkan karar, birlikte kullandıkları evin artık Amber Heard tarafından kullanılacak olması.

2. Casey Affleck

casey-affleck3 2016 yılının en iyi erkek oyuncu Oscarını alan Casey Affleck bir internet sitesinin yaptığı habere göre "I'm Still Here" adlı belgeseli çekerken kadınlara defalarca 'inekler' olarak hakarette bulunarak, cinsel istismar suçu işlemiş.

3. Serdar Ortaç

serdar ortaç Şarkıcı Serdar Ortaç 1999 yılında askerlikten kurtulmak için hile yapmak suçundan 54 gün Mamak Askeri Cezaevi'nde kalmıştı.

4. Robert Downey JR

robert Robert Downey daha çok küçükken, babası da kullandığı için erken yaşta uyuşturucuyu tanıyor ve 20'lerine geldiğinde kendisi de bağımlı oluyor. Bir süre rehabilitasyon tedavisi gördükten sonra ve yine hapiste bir süre geçirdikten sonra neyse ki hayatını yola koymuş.

5. İbrahim Tatlıses

ibo 1987 yılında İzmir'de film yapan İbrahim Tatlıses, bazı sahneleri İzmir Fuarı içinde çekmek istemiş. Daha önceden fuara giriş izni alınmadığı için polis, çekim ekibini fuara sokmamış. Buna çok sinirlenen Tatlıses ile polisler tartışınca İbo, emniyet görevlilerine hakaret ettiği için tutuklanıp, Buca Cezaevi'nde 16 gün hapis yatmış.

6. Mark Wahlberg

mark Bazı gazetelerin "Mark Wahlberg'in ırkçı bir serseri olduğu zaman" başlığıyla paylaştığı haberde, Wahlberg'in 16 yaşındayken ırkçı söylemlerde bulunup okula taş attığı yazıyor. O arada Vietnamlı bir adamı görüp ona küfür etmeye başlamış. O adam gidince 2. bir Vietnamlı adamı yakalayıp onun da gözünü morartmış. Genç Wahlberg 45 gün hapiste kalmış.

7. Haluk Levent

haluk Haluk Levent 1997 yılında on yıl öncesine ait 3 milyon liralık karşılıksız çek nedeniyle tutuklanmış. 9 ay 15 gün hapis yattıktan sonra çıkmış.

8. Mel Gibson

ml Mel Gibson'nın ismi genelde sözlü tacizlerde geçiyor. Trafikte polislere sert çıkışmasıyla hakkında şikayette bulunulmuş. Ayrıca eksi kız arkadaşına karşı da taciz edici tavırlar sergilediği paylaşılan bilgiler arasında. 2016 Yılında Gibson bir itiraf anlaşması imzaladı ve hapse girmek yerine bir tazminat ödemeyi kabul etti. Kaynak 1 2

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>