Düzenli Olarak Spor Yapan Bir Kadınla Birlikte Olmanın Tartışmasız 14 Güzel Yanı

August 22, 2016

Spor yapmak, vücudu sağlıklı tutmak sadece kadınlar için değil, tüm insanlar için vazgeçilmez bir aktivite olmalı. Ancak gündelik yaşamın koşuşturması buna maalesef izin vermiyor. Ancak hayatında dengeyi yakalamış, mutluluğu amaç edinmiş, kendini seven insanlar bu zamanı yaratmasını biliyor. Hal böyle olunca böyle biriyle birlikte olmak da sizi seçkin biri haline getiriyor.

Oturduk, düşündük ve düzenli spor yapan bir kadınla birlikte olmak ne kadar güzel olabilir ki diye kafa yorduk. Öyle tatlı şeyler bulduk ki, içerik bitince en yakın spor salonunun önüne koşturduğunuzu görür gibiyiz.

1. Spor yapan kadın kendiyle barışık, vücudunu seven, hayatına kıymet veren biridir, bu pozitiflik sizi de saracaktır.

01 egzersiz yapan kadınlar

2. Hayatını yoluna koymuş kadınlardır bunlar, dengesizlik, kararsızlık, vs. bunların kitabında yazmaz.

02 egzersiz yapan kadınlar

3. Doğru düşünen, yerinde kararlar veren, arada kalmayan kadınlardır, ne istediklerini çok iyi bilirler.

03 egzersiz yapan kadınlar

4. Herhangi bir şeyi ve dolayısıyla sizi sahiplenmek gibi düşünceleri olmaz, onlar için sevginin anlamı çok başka yerlerde gizlidir.

04 egzersiz yapan kadınlar

5. Bu kadınlar sizi yukarı çeker, vasatlığın, monotonluğun, tekdüzeliğin esiri olmayacağınızın garantisi biziz.

05 egzersiz yapan kadınlar

6. Kesinlikle korkak, çekingen, ürkek bireyler değillerdir, size yaşatacakları maceraları burada anlatmakla bitiremeyiz.

06 egzersiz yapan kadınlar

7. Son derece uyumlu, anlayışlı ve kavrama kabiliyetine sahip olurlar, havanda su dövercesine yapılan kavgaları, tartışmaları unutun.

07 egzersiz yapan kadınlar

8. Biri empati mi dedi? Dediyse onu en iyi yapanı kadını buldunuz, düzenli spor yapan kadınlar amiyane tabiriyle halden anlayan kadınlardır.

08 egzersiz yapan kadınlar

9. Spor yapan kadına sormuşlar, sen niye bu kadar güçlüsün diye, “kendi işimi kendim görüyorum da” ondan demiş.

09 egzersiz yapan kadınlar

10. Sizi değiştirmeye, kalıplara sokmaya, kısıtlamaya çalışmayan birini mi arıyorsunuz… E buldunuz işte! Spor yapan kadınların böyle kaygıları olmaz.

010 egzersiz yapan kadınlar

11. Çünkü onlar kendine güvenen, taş gibi özgüven sahibi güçlü kadınlardır, sizi sevdikleri şekilde bağırlarına basacaklardır.

011 egzersiz yapan kadınlar

12. Sosyal bir sevgiliniz olduğu için şimdiden sizi tebrik etmenize izin verin, çevreniz inanılmaz ölçüde genişleyecek, bir sürü yeni insan tanıyacaksınız.

012 egzersiz yapan kadınlar

13. Hayatta her şeyin bir plan dahlinde olması gerekmedini öğreneceksiniz, “carpe diem” ne demekmiş bu kadınlar size bizzat öğretecek.

013 egzersiz yapan kadınlar

14. Hayattaki tek amacı mutlu olmak olan biriyle birliktesiniz bunu unutmayın, çünkü unutursanız kaybeden maalesef siz olursunuz.

Bonus – Karşınızda boş vermiş, öylesine yaşayan, hayatın götürdüğü yere giden biri yok, ben öyleyim diyorsanız hiç başlamayın. Üzülürsünüz.

015 egzersiz yapan kadınlar

1 Yorum

  1. Kemalettin

    August 22, 2016 at 7:57 pm

    Yani uzak durulması gereken kadınlardır.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>