Sevgililer Günü’ne Kadar Sevgili Yapabilecek Misin? [Test]

February 10, 2016

Sevgililer Günü'nü en fazla kim sevmez? Yalnızlar. Sevgililer Günü'nün bir kapitalist oyun olduğunu kim dost meclislerinde bağıra bağıra tartışır? Yalnızlar.

Yalnızlar, bu Sevgililer Günü'nün gelmesini hiç ama hiç istemediğinizi biliyoruz. Peki ya bir aşkitonuz, bir minnoşunuz, bir bal böceğiniz olsa durum aynı mı olurdu? Büyük olasılıkla hayır.

Ama üzülmeyin daha vakit var. Son yirmi-otuz yıl içinde hayatınızın aşkını bulamamış olmanız bunu birkaç günde başaramayacağınız anlamına gelmiyor.

Tek bir soruyla bu Sevgililer Günü'nü manita ile mi yoksa yapayalnız mı geçireceğinizi söylüyoruz. Sonuçta umut fakirin ekmeği.

Kısmetse olsun.
1. Yalnızlık seviyeni en iyi anlatan görseli seç.
Sevgililer Günü'ne Kadar Sevgili Yapabilecek Misin? [Test]
'Hayır!'
Üzgünüz ama senin falında üç vakte kadar yalnızlık çıktı. Sevgiliymiş, manitaymış falan senin kısmetinde yok bir kere. Üzülme ve önündeki maçlara bak. Aşk gibi güzel şeyler herkesin başına gelmiyor maalesef :(( Ühühüh.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>