Aldığınız Anda Net Keko Damgası Yiyeceğiniz 11 Sevgililer Günü Hediyesi

February 5, 2015

“Elini hep kalbimde hissetmem için” dedi ve hediye niyetine aldığı kalp kesimli, çevresi led ışıklı mouse pad’i verdi!

Dünyanın en kötü aşk filmi senaryosu. Yapmayın çocuklar. Selvi Boylum Al Yazmalım’da hiç mouse pad gördünüz mü? Göremezsiniz. Orada yazma ve kamyon vardı. Yazma? Kamyon! #$*&%^+é’< :(

Yav aşk iyi bişey değil miydi? Eğer iyi bişeyse neden üzülüyor insanlar? Neden en güzel, en ince hediyeler hiç yok? Yok işte! Aşkimtoyu şaşırtmak, ona sürprizler yapmak bu kadar mı zor? Orjinallik yapıcam diye kasınca zor tabi. Huzurlarınızda sevgiliye hediye kavramını çok yanlış anlamış 11 örnek

Tost makinamız ve adeta aşkımızın sıcağından yüzü kızaran Nermin’im

sevgililer gunu hediyesi
Dumanı tüten duygular gibisi var mı? Bi sahana ikimizin ekmek banması… Nermin’in o minik murnunu yumurtaya basmak?

Elektrikli pijama ısıtıcıya ihtiyaç duyan ilişki?!

sevgililer gunu hediyesi -gomlek
Sevgilim sarılcam da sen şu pijamalarını bi ısıt minnoşella. Kalıp buz gibi oluyosun valla. İçim üşüyor yanına yatınca…

Şimdi bunları yüzüne karşı söyleyebiliyorsanız alın bu şeyi. Ayrıca o pijamayı o kadar düzgün katlamaya kalksanız net 6 saat sürer. Katlarken ısınır zaten o. Ya biz bunları neden yazıyoruz. PİJAMA ISITICI ney LAN!

İlk yıkamada böbreğe dönecek olan ledli kalp

anigif_enhanced-buzz-13255-1422550417-21
Erkeklere bir uyarı, kızlara kap kacak almayın. Üzerinde led olsa da almayın. Sebebini boşver güzel kardeşim. Alma sen. Sevmiyorlar. Hele mug hiç alma. İş arkadaşın mı o senin. İş arkadaşın olsa da alma. Mug = Imaaan ne uğraşcam yieaa.

Bişii diycem allah aşkına bi sarılır mısınız o şekilde

eldiven sevgililer gunu
Başka sözüm yok sayın Eros.

Sevgililer Günü Katliamı 3D

sevgililer gunu
En son mesaj kaygılı havlu gördüğümüzde üzerinde “Şenol’un sünnetine davetlisiniz” yazıyordu. Yani o mecranın romantizmini siz hesab edin artık. Bu örnek Star Wars’tan. Han ve Leia el havlusuna basılmış. Naapalım yani geek işi diye minik Şenol’un hakkını mı yiyelim. Olmamış. El havlusundan sevgililer günü hediyesi mi olur zaten. Anneye keseli, terlikli çeyiz paketlettir bari.

And the Sıkıcı goes too

sevgililer gunu hediyesi - oscar
Lütfen! Teşekkürler, iyi aşklar.

Kendini Arizona Üniversitesi Jungle Party’de hisseden Fikret

sevgililer gunu hediyesi - ask
Hani bi havuz dolusu fitness manyağının havuzda takıldığı, tepede dj falan… Orada değilsin. Kuşkusuz oralarda sevdalar başka yaşanıyordur; ama buralar başka yerler. Pornoyu aklında çıkart. Çılgın öz güvenini başka güne sakla. Şık olmaz şimdi.

Sana spor salonu kapattım esnek kirpito

fitnes
Madem elalem fitness terk vücutlarla havuzda salınıyor ben de sevdiceği bi salona yazdırayım. 6 aylık üyelik kapattım sana Jenshelter gözlüm. Hafta içi her gün 18.00’den 23.00’e, havuz hariç…

Kızın anladığı: Bana patates dedi.

Grinin 50 tonu fetiş seti

grinin elli tonu
Al! Alın… Alsın şunu biri memlekette versin cidden sevgiliye. Baktınız işler ters gitti ya ben bunu kitap sandımdı falan dersiniz. Sonuçta 14 Şubat’ta vizyona giren bir film yani, her türlü yırtarsınız.

Kızlar da hata yapar

sevgililer gunu hediye
Hayatım ben internetten After Shave diye sipariş etmiştim. Bu geldi. Neymiş ki bu?

Dövmecilere meslek bıraktıran ısrar

en-cok-eski-sevgili-dovmesi
Dövmeci dediğin de esnaf ve sanatkârlara dahil nihayetinde. Israr etmeyelim insanlara. Bizler gibi haftada kaç tanesi geliyor isim sildirmek için kim bilir.

Bonus: Atila Taş facts

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>