Reenkarnasyon Sonucu Tekrar Dünyaya Gelip Katilini Yakalatan Garip Çocuk

Haziran 23, 2017

Reenkarnasyon hakkındaki fikirler tüm dünyada tartışılmaya devam ediyor. Reenkarnasyon vardır diyenler için ise birazdan anlatacağımız bu olay en büyük delil olarak kabul ediliyor.

1990 yılında İngiliz BBC televizyonunda yayınlanan bir belgesel ile duyulan bu olay reenkarnasyonun en büyük kanıtlarından biri olarak gösteriliyor.

Titu2Hintli bir çocuk olan Titu 2,5 yaşındayken ailesine önceki yaşamından kesitleri ve Agra şehrindeki eski evini anlatmaya başlar.

Titu with him mother and Uma2

Anlattıkları şeyler arasında önceki hayatında bir radyo dükkanında çalışması, adının Suresh Verma olması ve hatta Uma isimli eşinden de 2 çocuk babası olması gibi ilginç detaylar da vardı

Titu with him mother and Uma

İlk zamanlar pek ciddiye alınmasa da Titu’nun bir gün silahla vurularak öldürüldüğünü ve cesedinin yakılıp nehre atıldığını söylemesi ailesini korkutmaya başlamıştı.

TituAilesi Titu’nun söylediklerini araştırması için abisini olayı detaylıca araştırması için Agra’ya yollar. İşte tüm hikaye de bundan sonra başlar.

images (1)

Abisi Agra’ya ulaştığında Titu’nun söylediklerini araştırırken Uma isimli 2 çocuk sahibi dul bir kadının ilettiği Suresh Radyo isimli bir dükkan görür.

5 Titu Singh Past Life Scar or Birthmark Reincarnation Case-Suresh Radio

Abisi olayları Uma’ya anlattıktan sonra ise Uma hemen çocuğu görmek ister. Titu bunun üzerine Agra’ya gelir. Geldiğinde ilginç bir şekilde iki çocuğunu da hemen tanır.

case-3_022813034000

Hatta radyo dükkanındaki küçük değişiklikleri bile fark etmiştir. Uma’ya önceden gittikleri bir panayırı anlatır ve evlerinin bahçesine gömdükleri altınlardan bahseder.

case-4_022813034000Otopsi raporlarına bakıldığında önceki hayatında sağ şakağından vurulup öldürüldüğü ve kurşunun kafasının sol tarafından çıktığı yazılıydı. Bunun üzerine Titu’nun saçları canlı yayında tıraş edilir.

Titu at Suresh Radio shop arga

 

Kurşunun çıktığı kısımda 2 yara izi olduğu canlı yayında ortaya çıkan Titu tüm dünya basınını şoka sokar.

GettyImages-486133978_pt_8_01-640x438

Titu bunca şeyin üstüne Agra’daki bir mahkemeye cinayetin başka ayrıntılarını da anlatır ve savcıları davayı yeniden açmaları için ikna eder. Titu’nun verdiği bilgiler sonrasında ise Suresh’in katili cinayeti itiraf eder ve olay çözülmüş olur.

indir

Bu olay hala tüm dünyada reenkarnasyonun en önemli delili olarak gösterilmektedir. İlgili belgesel için sizi aşağıdaki videoya alalım…

Kaynak – 1,2

3 Yorum

 1. Eross

  Haziran 27, 2017 at 11:37 am

  Ahmet Celik kardes. Oncelikle bahsettigin sey reenkarbasyon degil. Reelkarnasyon. Ikincisi sen inanmayabilirsin ama inanlar var hemde azimsanacak bir kesim de degil. Ucuncusu hindistanin nufusu 1.5 milyara yakin. Ve nufusa oranla fakir olan insan soylediginden ve sandigindan cok daha az. Emin ol bizim nufusumuza gore bizde cok daha fazla fakir var.dahasida oldukten sonra dunyaya tekrar gelen tum insanlar bironceki yasamini hatirlamiyor. Ve emin ol allah istiyorsa yapiyordur. Bu olaylar sadece hindistanda yasanmiyor. Turkiyede ve bircok ulkede de benzer vakalar sikca goruluyor. Sen bence biraz daha arastir. Ve biseye inanman icin illa bir kazancinin olmasina gerek yok. Asil senin bu dusuncen allahin kuramina ters duser.bence biraz oku arastir kendini gelistir. Insanin en buyuk kazanci edindigi bilgidir.

 2. Sema

  Haziran 28, 2017 at 12:01 pm

  ŞİMDİ YAZACAKLARIM SEMAVİ DİNLERE İNANANLAR İÇİNDİR..

  Ruh tek bir bedene aittir. Ve semavi dinlere inanan her kişi ahirete de inanıyor demektir. Bu durumda ne olacak? “Abi sen 1000 yıl Michael bedeni için yandın. Şimdi çık 2. bedeninde evliyaymışsın. Cennette 2000 yıl kalacaksın. Sonra yine değişip seri katil bir bedendeymişsin. Oradan cehenneme sokacağız” falan mı olacak. Stand up mı yapıyor Allah haşa.

  Bunlar cinlerin işi. Dediğim gibi semavi dine inanıyorsanız cine de inanmak zorundasınız. Çünkü 4 senavi din de cinleri kabul eder.

  Onlar çok yaşıyor bizden. Yüzlerce yıl. Ve zihne sirayet edebiliyorlar. Bu kadar basit.

 3. Ömer Asi

  Haziran 30, 2017 at 10:03 am

  Nasıl İslamla ne alakası var bu söylenilen ve böyle çevrilen oyunlar tamamıyla islam hak olan İslam dinini çürütmeye ve genç insanların zihinlerini bulandırmaya çalışıyorlar açık ve net perde arkası bundan ibaret…

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>