Hayvan Dostlarımız İçin Yüreğimizi Isıtacak Minnoş Bir Uygulama: Pet Besinleri Tedavi Yardımı

  • Bu yazıyı Facebook’ta

December 13, 2016

Petbesinleri.com hayvan dostlarımız için harika bir uygulamaya imza attı. Bu uygulama sayesinde tek tık ile dört ayaklı dostlarımızın tedavi masrafları için destek olabileceksiniz. Nasıl mı? Hemen detaylandıralım.

1. Petbesinleri.com.tr, tedaviye ihtiyaç duyan dostlarımıza evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını satın alırken hiçbir ekstra masraf yapmadan yardımcı olabileceğiniz bir sistem geliştirdi…

silivri canlari
Tedavi yardımına ihtiyacı olan hayvan dostlarımızın listesini inceleyebilirsiniz.

2. “Ekstra masraf yapmadan nasıl olacak o iş?” dediğinizi duyar gibiyiz. Öncelikle kendi evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını satın alıyorsunuz.

silivri canlari2
PetBesinleri’nde sadece kedi maması ve köpek maması gibi hayvan dostunuzun temel ihtiyaçları değil birçok kategoride alışveriş yapabilirsiniz.

3. Sonrasında ise yaptığınız alışveriş ile birlikte bir indirim kuponu kazanıyorsunuz…

silivri canlari3
Kuponda olan kodu işlem sayfasında ilgili alana yazıyorsunuz.

4. “İndirim kodumla nasıl yardım edebilirim?” sorusunu da cevaplayalım…

petpet

Sitede bunun cevabı da gayet açık bir şekilde verilmiş. “Örnek vermek gerekirse Eylül ayı için size gönderilen indirim kodunuzla evinizdeki kediniz veya köpeğiniz için alışveriş yapmak istiyorsunuz diyelim. Satın almak istediğiniz ürünlerinizi çoktan sepete eklediniz ve indirim kodunuzu sepet sayfanızdaki ilgili alana yazarak “Uygula” butonuna tıkladınız.” İşte olay bu kadar basit.

5. Ayrıca indirim kutucuğuna “ListeList” yazarak %10 indirim kuponlarıdan yararlanabilirsiniz.

yardim2
Her bir kupon müşterilerimize kuponun geçerli olduğu 1 ay içinde 2 kez kullanım hakkı vereceği için hem indirimli alışveriş yapabilecek hem de tedavi ihtiyacı olan kedi ve köpeklere yardımda bulunabileceksiniz… Ayrıca Petbesinleri tarafından oluşturulacak diğer bazı özel kampanyalara da katılabileceğinizi şimdiden bilmelisiniz.

6. Her türlü sorunuz için size yardımcı olmayı bekleyen: Canlı yardım köşesi de her zaman hizmetinizde…

canliyardim
Anlık geri dönüşler ile birlikte alışverişiniz güvenli bir şekilde sonlanıyor.

7. Bu hizmet Türkiye’de bir ilk…

tatli-kedi-kopek-fotograflari
Fakat umarız artar ve minik dostlarımız hem bol bol mama yer hem de sağlıklı bir şekilde minnoş minnoş oyunlar oynarlar. Ayrıca www.petbesinleri.com.tr’yi İnstagram‘dan, Facebook‘tan ve Twitter‘dan da takip edebilirsiniz.

  • Bu yazıyı Facebook’ta

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>