Nereye Gittiklerini Anladıklarında Heyecanlarını Saklayamayan Köpeklerin Muhteşem Tepkisi

September 19, 2017

Köpekler duygu konusunda en saf hayvanlar arasında yer alıyor şüphesiz. Hislerini gözleri başta olmak üzere, çok net bir şekilde yansıtabilmek konusunda oldukça başarılılar. Çok samimiler, çok doğallar… Tıpkı bu köpek grubunun nereye gittiklerini fark ettiklerinde gizlemeyedikleri heyecanı gibi…

4 büyük ırk köpeğe sahip olan bu şanslı adam onları çok sevdikleri bir yere götürmek için yola çıktığında, her şey oldukça sakin başlamıştı.

dfvdfvdfvdv

Aracın içinde uslu durup merakla camdan dışarı bakan köpekler yolu hatırladıklarında ilk sinyalleri vermeye başladılar.

dvdfvdb

Ta ki adam “Evet millet, nereye gidiyoruz?!” diye sorana kadar…

dfghj

İşte o an ipler kopuyor ve köpekler çok sevdikleri, bir önceki ziyaretlerinde ayrılmak istemedikleri parka gittiklerini anlıyorlar.

dfghjkl

Sonrasında kontrolden çıkan bir sevinç ve heyecan tufanı yaşanıyor aracın içerisinde. Sakinliğiyle yola konsantre olmaya çalışan adam neredeyse aracı kenara çekip bu çılgınlığın bir nebze durmasını bekleyecekti.

drftgyhjı

Birbirini zincir misali etkileyen köpek grubunun araçtan nasıl indiği ve parkta nasıl koşuşturduğunu sanıyoruz ki hayal etmesi o kadar da zor değil. Yolculuk sırasındaki o samimi anlar ise bu videoda:


Kaynak: 1

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>