Yandaşlığıyla Bilinen Ömer Turan’ın FETÖ’den Gözaltına Alınmasına Sosyal Medyadan 16 Tepki

September 22, 2017

Sosyal medyada yazdığı yandaş yazıların dışında AKP’ye yakın kalemlerden biri olarak bilinen Ömer Turan, gece saatlerinde gözaltına alındı. Odatv’nin haberine göre, gözaltı haberini Turan’ın imtiyaz sahibi olduğu Manşet 24 adlı internet haber sitesi duyurdu. Haberde, “Sitemiz Manset24.com’un genel yayın yönetmeni, Gazeteci Ömer Turan az önce gözaltına alındı. Ömer Turan’ın gözaltına alınma sebebi ise sitemizde yayınlanan ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan’la ilgili haber gösterildi” ifadeleri yer aldı.

Belirtilenlere göre Ömer Turan gözaltına alındıktan sonra 3 sayfalık bir not yazdı. En çok dikkat çeken ise “Küs değilim, kızgın değilim ya da kırgın hiç değilim, aksine gururluyum. Türk devletine ve Erdoğan’a olan sadakatimi hapise girerek ödüyorum. Bu benim için bir şereftir. Vallahi sonunda ölüm dahi olsa bu kutlu davadan vazgeçmem. Ya devlet başa ya kuzgun leşe” ifadeleri oldu.

Ömer Turan’ın gözaltına alınması kısa zamanda sosyal medyanın gündemine oturdu.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>