Prenseslikte Seviyeyi Masalların Dışına Çıkaran Nisan Aktaş

August 25, 2017

Bir zamanlar ismine aşina olduğumuz fakat ardından yayından kaldırılan Çocuktan Al Haberi programı yeni formatıyla birlikte yeniden televizyon dünyasına döndü. Sosyal medyanın da bu kadar aktif olduğu bir dönemde yayın hayatına tekrar başlayan ‘Çocuktan Al Haberi Ünlüler’ adlı programdaki çocuklar verdikleri cevaplarla izleyenlerin büyük sempatisini toplamayı başardılar.

Onlardan biri de henüz 3 yaşındaki Nisan Aktaş. Kendileri yarışma boyunca verdiği cevaplar ve sempatik hareketleriyle başta sosyal medya kullanıcıları olmak üzere birçok kişinin sevgisini ve ilgisini kazandı.

Hatta onun fanları bile var!

Bir televizyon kanalında yayınlanan ve büyük bir ilgiyle takip edilen Çocuktan Al Haberi Ünlüler yarışması tüm hızıyla devam ediyor.

1581027_940x531

Türkiye’nin ünlü isimlerinin ve programın daimi üyelerinin 9 çocuğun verdiği cevaplar üzerinden müthiş bir mücadeleye giriştiği yarışmada çocuklar hayal dünyalarındaki düşünceleri söyleyerek ilgi odağında oluyorlar.

cocuktan-al-haberi-nisan-aktas-kimdir-kac-yasinda-kisa-biyografisi-990x498

Yarışma kısa sürede büyük beğeni toplarken çocuklar arasında sosyal medya fenomenine dönüşen Nisan Aktaş da bulunuyor.

69C2B1ADA225EA3E5E11EEA1DA2555AB_640x360

Nisan Aktaş henüz 3 yaşında ve İstanbul doğumlu. Bu küçük yaşına rağmen Barış Manço hayranı ve söylediği şarkılarla izleyicilerin gönlüne taht kurdu.

Nisan’ın sevimli tavrı sadece bununla da sınırlı değil. Verdiği sempatik cevaplarla da sosyal medyada birçok kişinin gönlüne taht kurdu.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>