X Ray Işını Gibi İnsanların İç Organlarını Görebildiğini İddia Eden Natasha Demkina

August 8, 2017

Şimdi sizleri gerçekliği yüzde yüz kanıtlanmasa da x ray ışını gibi insanların iç organlarını gördüğünü iddia eden Natasha Demkina ve bu iddialar ışığında yapılan çalışmalara götüreceğiz. Demkina her ne kadar bunu iddia etse de kanıtlanabilirliği tam anlamıyla mümkün olamadı.

Fakat anlattığı şeyler ve imgelemeleri onun iç organlarımızı görebildiğini anlatıyor. Bu karışık hadise her ne kadar bilim dünyasının kafasını karıştırmış olsa da kesin bir sonuç maalesef bulunamadı.

Deminka süper kahraman gücüne sahip olduğunu iddia eden 1987 doğumlu Rusya’da yaşayan bir kadın. Kendisi 10 yaşından beri X ray ışınları gibi insanların iç organlarını görebildiğini söylüyordu.

Th-Girl-With-X-Ray-Eyes

Size Natasha’nın kendi beyanlarını verelim; “Evde annemle beraberdim ve birden bir görüntü belirdi. Annemin iç organlarını görebiliyordum ve ona görebildiğim organlarını anlatmaya başladım…”

natasha-demkina (1)

“… Şimdi, normal görüşüm ile medikal görüşüm olarak adlandırdığım görüş arasında bir geçiş yapmak zorundayım. Saniyenin çok küçük bir diliminde, insanın içini gösteren renkli bir görüntü görüyorum ve ardından bunu analiz ediyorum.” diyor.

Natahsa-Demkina

Natasha’nın tasvirlerinde bir sıkıntı yok. Birçok insanın organının yerini doğru şekilde tespit edebiliyor ve gördüğü renkler de bunu kanıtlıyor.

5965_12

Elbette bilim insanlarına göre bir insanın böyle bir şeyi görebilmesi için tüm x ışınlarını toplayabilecek güçte olabilmesi gerekiyor. Bunun için de gözlerinin stadyum büyüklüğünde olması gerektiğini söylüyorlar.

ex-ray

Yapılan bir araştırma olaya açıklık getirirken; görmenin temelde iki fiziksel şekilde gerçekleştiği belirtiliyor. 👇

Electromagnetic_Spectrum_Turkce-768x455
“Görülen nesnenin ya kendisi ışık kaynağıdır ve bu ışık gözümüze ulaşarak işlenir ya da başka bir ışık kaynağından gelen ışınlar, bir nesneye çarpar ve yansıyan bu ışık gözümüze ulaşarak işlenir. ”

Gelelim yapılan testlere… The Discovery Channel kanalının da ilgisini çeken küçük kızın belgeseli yapılması için harekete geçiliyor. Fakat önce taraflar bu güçten emin olmak istiyorlar ve bir test programı hazırlanıyor.

Natasha-Demkina

Programın başındaki Monica Garnsey, Demkina ile bir test gerçekleştiriyor ve gördüğü rüya hakkında sohbete başlıyor. Demkina’nın yaşadığı apandist ameliyatında yapılan küçük bir hatanın beyin fonksiyonlarına etki ettiği ortaya çıkıyor.

1430855509_837786608

Detaylı bir testin ardından videoyu dikkatle izlerseniz Demkina organların bazılarının yerini yanlış biliyor. Monica’ya göre, bazen gözümüzü kapattığımızda karşımıza çıkan anlamsız çizgiler Demkina gözünü açınca da beliriyor.

Elbette bu testler onun bir süper kahraman olmadığını açıkça kanıtlıyor. Kısaca bir dönemi kasıp kavuran süper kahraman kadın bir daha ortalarda görünmüyor.

516051860
Kaynak: 1,2,3,4,5,6,7

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>