Kendi Müziğinizi Yapmanızı Sağlayan Mixart Hakkında Bilmeniz Gereken 8 Özellik

November 15, 2017

Müzik dinlemek hayatımızın bir parçası. Sabahları metroda, öğlen yemek aramızda, akşam evde dinlenirken içimizde yaşadığımız bir tutku adeta. Size internette denk geldiğimiz henüz beta aşamasındaki bir siteden bahsetmek istiyoruz. Müzisyenler için dinleyecilerine açılabilecekleri, her yaştan kullanıcılar içinse kolayca müzik yapabileceği bir site Mixart. Hadi bu yeni oluşuma bir göz atalım!

1. Mixart hiçbir müzik bilgisi olmayan kullanıcıların bile kolayca müzik yapabileceği ve tüm müzisyenlerin dinleyicileriyle bir bağ kurabilecekleri bir müzik platformu, bir sosyal ağ.

mixart-1

2. Çalışma prensibi çok kolay. Eğer müzisyenseniz, sistemdeki join us formunu doldurarak siz de kendi şarkılarınızla ve kliplerinizle Mixart’ın içinde olabiliyorsunuz.

mixart-2

3. Bu sayede eserleriniz konser, video klip gibi klasik iletişim yöntemlerinin ötesinde, yenilikçi bir yöntemle dinleyicilerinizin karşısına çıkıyor.

mixart-3

4. Ama esas ilgimizi çeken özelliğiyse Mixart sayesinde sanatçıların sisteme koydukları eserleri sınırsız sayıda mixleyebilmeniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz.

mixart-4

5. Üstelik kaliteli görüntüsünün ve İngilizce yapısının arkasında Türkiye’den bir ekip var.

mixart-5

6. Yönetmen Cenk Kaptan ve Müzisyen Yasin Soyöz tarafından geliştirilen fikir 2017 yazında yayına başladı.

mixart-6

7. Platforma yüklenen bir videoyu aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca buraya tıklayarak Listelist Ekibi olarak yaptığımız bir mix’i dinleyebilirsiniz :)

8. Sloganları “Mix it easy” kolay mixle olan siteye buradan ulaşabilirsiniz.

mixart-8

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>