Senelerdir Aynı Yerde Oturarak Mahalleliyi Selamlayan Kedicik Minkus

Ekim 25, 2017

Apartman kapılarının önünde sürtünen, köşeyi gören elektrik saatleri ve araçları üzerinde uzanarak gelen gideni seyreden mahalle kedilerini eminiz ki çoğunuz tanıyorsunuz. Sizinkilerin ne kadardır bu görevi patilerinin layıkıyla yaptıklarını bilmiyoruz ama Minkus senelerdir hep aynı yerde komşularını selamlıyor!

Minkus ile tanışın, kendisi mahallenin demirbaşlarından biri!

minkus_kedi (2)Senelerdir aynı yerde oturup gelen geçeni seyreden Minkus, resmen mahallede yaşayan tüm komşularını da ezberlemiş durumda. Yeni taşınanları hemen fark edip onlarla tanışma yoluna gidiyor.

minkus_kedi (4)

Her gün komşularına kendini sevdirerek yüzlerine gülücük konduran sevimli tüy yumağı aynı zamanda güzel bakılıyor ve oldukça sağlıklı.

minkus_kedi (5)

Özel alanını hiçbir zaman terk etmeyip bunu bir görev edasında gerçekleştiren kedicik bize aslında kendi mahallemizin patilerini de hatırlatmadı değil.

minkus_kedi (3)Muhtarlık seçimlerine patisini koysa kazanacağı kesin gözüyle bakılan Minkus ile 3 senedir aynı sokağı paylaşan kadın onunla çektiği bir videoyu da paylaşmış.

Çok tatlı değil mi? 😊

minkus_kedi (1)
Kaynak: 1

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>