İstifası İstendiği İddia Edilen Melih Gökçek Hakkında Atılmış 18 Tweet

October 3, 2017

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın istifasının ardından Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş de istifa etmişti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son MKYK toplantısında İstanbul’dan sonra 5 ilde belediye başkanının da 2019’u beklemeden ayrılacağını, kısaca istifasını istediğini belirtti. Kesin bir kanı olmasa da istifası istenilen belediye başkanları arasında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Melih Gökçek de bulunuyor.

Bir dönem Twitter’daki muhabbetlerinin yakınlığıyla da bilinen köşe yazarı Ahmet Hakan ise, “Aldığım istihbarata göre sırada Bursa Belediye Başkanı varmış. Balıkesir Belediye Başkanı varmış. Pek ihtimal vermiyorum ama Melih Gökçek de varmış” diyerek Gökçek iddiasını doğruladı.

Bu iddiaların ardından sosyal medyadan kullanıcılardan tepkiler gecikmedi. Bunun yanı sıra Twitter’ı bir hayli aktif kullanan Gökçek’den henüz olaya dair bir açıklama gelmiş değil.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>