İlk Yaşını En Sevdiği Arkadaşlarıyla Kutlayan Köpeğin İç Eriten Doğum Günü Partisi

September 7, 2017

Sevdiklerimizle birlikte olduğumuz her günü kutlamak adına aslında bahane bulduğumuz özel günlerde, değer verdiğimiz can dostlarımızın bizlerle yaşlandığını görmek ise tarif edilemez bir diğer duygu. Nasıl ki bizler sürpriz doğum günü partileri, balonlar ve konfetiler, müzikli eğlenceler ve lezzetli atıştırmalıklar bekliyorsak; onların da sınırlarını zorladığı bir gün ömürlerine eklenecek güzel anılar olarak kalıyor. Bunu bilen Emma Bias isimli hayvansever de pek neşeli olan evinde 1 yaşını kutlayan French Bulldug cinsi köpeği için çok tatlı bir parti vermiş.

1 yaşını aynı evi paylaştığı kardeşleriyle kutlayan Marvel’in 2 köpek, 1 kedi, 1 de sakallı ejder kardeşi bulunuyor.

emma_bias (1)

Siyah Labrador olan Skye evin en büyük ablası ve 6 yaşında. Sarı Labrador Neave ise 3 yaşında bir prenses. Kedi Espurr yakın zamanda 1 yaşını kutlamış ve 4 yaşındaki sakallı ejder Sparrow ailenin tek erkeği.

emma_bias (2)

Marvel’a havalı bir şapka takan kadın, pastayı tamamen köpeklere uygun olarak yulaf, fıstık ezmesi ve yaban mersininden hazırlamış. Yanında da peynirli-tavuklu enfes kurabiyelerle!

emma_bias (5)

Herkesin en şebek pozlarıyla pastaya yumulduğu pozların sevimliliğinin yanında salatasını kemiren Sparrow’un kameralara gülümseyişi ise içleri eritiyor.

emma_bias (3)
Bir köpek partisinden ne beklenirse hepsi önceden planlanmıştı.

Tüm gün birlikte oyunlar oynayıp Marvel’ın varlığını kutlayan ekip tüm günlerini birlikte ve sevgiyle geçirdikleri için aslında sadece bunu bir kez daha havalı şekilde gösterdikleri bir etkinlik yaşadılar.

emma_bias (4)
Tüm kız kardeşler bahçede delicesine koşarken tabii Sparrow onları köşeden izleyerek güneşlenmiş. Arada halini hatrını sormak için ıslak burunlarıyla koklamaya gelmişler tabii…

Kaynak: 1

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>