Büyük İkramiye Çıktığında Alacağınız 7 Otomobil

January 9, 2015

Konuk yazarımız Koray Kodal listeledi. Haberiniz olsun. Yılbaşı büyük ikramiyesi size çıktı. Ya da bir sonrakinde artık sıranın size geleceğini düşünüyorsunuz. Para güzel de harcaması sorumluluk istiyor. Biz de size farklı koşullar için kullanabileceğiniz bir otomobil listesi yaptık.

1. Skoda Superb

skoda superb Büyük ikramiyenin çıktığını hemen belli etmeyecek, akrabaların üstünüze üşüşmemesini sağlayacak ekonomik ve sağlam bir otomobil düşünüyorsanız rahatınızdan ödün vermeyeceğiniz Skoda Superb iyi bir seçenek olacaktır. Artısı: Arka koltuk genişliği limuzinleri aratmıyor, bagajına 4 mülteci sığabilir. Eksisi:Skoda hangi ülkenin malı?” sorularına maruz kalabilirsiniz.

2. Mercedes G Serisi

Mercedes g 350 'Bu otomobil 1980’lerden, baba yadigarı' deseniz; konu komşunun, eşin-dostun inanacağı bir otomobil Mercedes G Serisi. İçine girdiğinizde kaliteden mest olacağınız G Serisi ile kendinizi dağa taşa vurmaktan sizi kimse alıkoyamaz. Artısı: İçinde kaledeymiş gibi hissedersiniz. Eksisi: Dıştan görünen menteşeleri söküp kapıları götürebilirler.

3. Volkswagen Amarok

vw amarok Kim der ki, bir pickup 100.000 TL edebilir? Bu sayede kaliteli, sağlam ve konforlu bir pickup’ın keyfini dikkat çekmeden sürebilirsiniz. Artısı: 4x2 ve 4x4 olması fark etmez, Amarok ihtişamlı görünüyor. Eksisi: Kız arkadaşınıza gezmeyi teklif ederseniz, “karpuz muyum ben kamyonetle gezeyim” diyebilir.

4. Mini Cabrio

mini cabrio Dört kişilik 'premium' sınıf bir cabrio’ya ulaşmanın en kolay ve tarz yollarından biri Mini Cabrio’dan geçiyor. Mini Cabrio, pratik kullanım özellikleriyle kaliteli ve değerli hissettiren bir otomobil. Artısı: Dört kişi cabrio keyfi yaşayabiliyor. Eksisi: Bagaja eşya koymayı planlamayın.

5. Smart Fortwo

2016 smart fortwo Hangi şehirde olursanız olun bu kadar pratik manevra ve park avantajı sunan bir otomobile, mutlaka garajınızda yer açmalısınız. Artısı: Bir çöp tenekesi boyunda olduğu için her yere park edebilirsiniz. Eksisi: Dışardan otomobile tip tip bakıyorlar!

6. Dodge Ram SRT 10

dodge ram Önünüzdeki otomobil bir Porsche bile olsa dikiz aynasında Dodge Ram SRT 10’u görünce kendini sağ şeride atacaktır. Porsche'yi kullanan kişi bu aracın özelliklerini biliyorsa tabii. Öyle ya, kaç kişi bu kamyonetin motor kaputu altında 8,3 lt’lik 507 HP Dodge Viper motoru olduğunu tahmin edebilir?.. Artısı: Yıllık vergisi kamyonet sınıfından ödeniyor. Eksisi: Birinci köprüden geçemiyor.

7. Renault Twizy

renault twizy Yazlığınızın otoparkında bundan bir tane bulunsun. İki kişilik oturma kapasitesiyle neredeyse bedavaya yolculuk yapabiliyorsunuz. Gece kulübü önünde araçtan inerken, yukarı açılan kapılarıyla da havanızdan geçilmeyecek. Artısı: Fiyatı, vergisi, yakıtı. Eksisi: Yağmur yağdığında ve soğuk havalarda...

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>