Kocaeli Üniversitesi’nde Sosyal Yardımlaşma Düşüncesiyle Oluşturulan Anlamlı Proje: KOÜ Gardırop

Ekim 13, 2017

Üniversitelerin sosyal anlamda pek çok dönüşüm ortamına ev sahipliği yaptığı bir gerçek. Bu bağlamda bilimsel ve ilerici düşünce zemininde yükselen ve çeşitlenen ortam, zaman kavramının da aynı oranda iyileştirilmesi ve insan odaklı bir ilerleyişin gerçekleştirilmesi amacıyla kendini var ediyor. Paylaşım düşüncesi ise söz konusu iyileştirilme meselesinin en önemli bölümünü ifade ediyor. Kocaeli Üniversitesi, KOÜ Gardırop projesiyle paylaşım kültürüne yeni bir kapı aralıyor. KOU Gardırop projesiyle tanışın...

Kocaeli Üniversitesi bünyesinde hayata geçirilen 'KOÜ Gardırop' projesi, sosyal yardımlaşma düşüncesiyle yola çıkılarak hayata geçirilen oldukça faydalı bir girişim.

ekim6.17_picture1

Çünkü KOÜ Gardırop'taki ürünler üniversite öğrencileri ve personel için tamamen ücretsiz.

Ayakkabı, etek, gömlek, pantolon, ceket, mont, kazak gibi pek çok ürünün bulunduğu KOÜ Gardırop, Umuttepe'deki Sosyal Tesisler'de yer alıyor.

kosud

Aynı zamanda çanta, kravat, şapka ve çeşitli takıların da yer aldığı Gardırap, hafta içi 09.00-17.00 saatleri arasında ziyaret edilebiliyor.

2

İhtiyacı olanlar için dışarıdan gelen ürünlerin de kabul edildiği KOÜ Gardırop, tam anlamıyla kolektif bir paylaşım zemini düşüncesiyle hareket ediyor.

B39F8F8AE17815081E42

Böylesi faydalı ve anlamlı projelerin bütün eğitim kurumlarında yaygınlaşması umuduyla. Yaşasın paylaşmak!

bu-gardiroptan-herkes-yararlaniyor_9219_dhaphoto1-670x330 Kaynak: 1

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>