Kenan Sofuoğlu İle Hakan Çalhanoğlu Arasındaki WhatsApp Konuşmasına 16 Sıkıntı Yapılmayacak Cevap

Ocak 6, 2016

Her şey Dünya Supersport’un şampiyon motosikletçilerinden Kenan Sofuoğlu’nun Leverkusen’in yıldız futbolcusu Hakan Çalhanoğlu ile arasındaki WhatsApp konuşmasının ekran görüntüsünü sosyal medyada paylaşmasıyla başladı. Ahanda görmeyenler için o konuşma:
kenan

Bu mesajı Sofuoğlu “Hakan Çalhanoglu beni tanıyıp tanımaman önemli değil ama seni seven birine bu şekilde cevap vermen sana yakışmadı. Senin numaran gizliyse bizim numaramız daha gizli ama bize ulaşan hiç kimseye asla böyle cevap verip hesap sormadık. Yakışmadı…” sözleriyle paylaşınca olaylar daha da bir karıştı ve insanlar “Hakan Çalhanoğlu haklı”, “Kenan Sofuoğlu haklı” diye iki gruba ayrıldı.

Sofuoğlu’nun özel bir konuşmayı deşifre etmesi doğru mu, yoksa kendini “motosikletçi” diye tanıttı diye çok mütevazi, ulu bir insan mı; yoksa Çalhanoğlu “Ay nasıl milli gururumuzu tanımaz, kendini ne sanıyor?” mu; kararı size bırakıp yorumlar için sosyal medyaya dönüyoruz.

Olmadı sileriz kardeş, sıkıntı yapma.

1.2.

3.

4.5.

6.

7.

8.9.

10.

11.

12.13.

14.

15.

16.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>