Kedi Ruhlu İnsanların Kalbini Fethedecek 17 Eğlenceli Eşya

May 8, 2017

İnsanların özünde karakter olarak bir hayvanı temsil ettikleri birçok kültürde kabul görmektedir. Alternatif kaynaklar veya tamamen geyik olarak da insanlar kendilerini bazı hayvanlarla eşleştirebiliyor. Bunlar belki de tuttuğu takımdan ötürü aslan, kartal gibi vahşi hayvanlar olabileceği kadar; genellikle evcil hayvanlar üzerinde yoğunlaşılıyor. Hatta çılgın kedi kadın adında bir kültleşmiş bir kalıp bile var, hepiniz biliyorsunuz. Mahalledeki 35 kedisiyle, renkli saçlarıyla dilinden sadece “Pisi-pisi”yi duyduğunuz… Tamam tamam abartıyoruz tabii ki. Fakat kedi sever topluluğun birlikte ne kadar güçlü olduğunu inkar edemeyiz, bir o kadar da güzel olduklarını. Daha duyarlı, daha anlayışlı, daha eğlenceli… Peki bu özel insanların kalbini kazandıracak numaralar neler olabilir? O zaman buyurun.

Komşunun kedisi kimin saksısını işaretlemiş?

gifts-for-cat-lovers-17
Gıybeti fokurdatan kıpkırmızı çayın nerede demlendiğini hiç düşündünüz mü? Kedisever kadınlar işini bilir.
Ürün detayı

Saksı demişken, şuraya kedi nanesi mi eksek?

il_570xN.1121698934_tqsa
Kedinin kadınların ruhuna ektiği sevgi tohumlarının sıcacık yeşerdiği minnoş saksılar olsa mesela… Somut olarak da kedi naneleri, kedi çimenleri eksek…
Ürün detayı

Aslan yattığı yerden belli olur.

27_1280x853_large
Kedili kadınların ev dekorasyonu da zevkleri de değişmeye başlamıştır. Bunun nedeni de yavaş yavaş kendi imparatorluğunu ilan eden ve yayılmacı politikayla her odaya hakim olan sevimli kuyruktur. Onun tahtını da sıradan bir yastık olarak düşünemezsiniz değil mi?
Ürün detayı

Sunumsuz yakalananların tatlı telaşı misali

gifts-for-cat-lovers-24-2
Aniden gelen çılgın kedi kadınlarını layığıyla ağırlamanın kuralıdır kedili sunum. Bir paticik, bir pompişlik, tatlılık ki gerçekten damakta eriyen bir tatlılık…
Ürün detayı

Pati izleri taze, fazla uzağa gitmiş olamaz!

DSCN1342_1024x1024 (1)
Kedilerin ev içinde pati atmadığı yer olabilir mi? Sürtünüp de tüyünü bırakmadığı? Onun varlığını her daim hissedenler ve az önce buradaydı edasıyla çayını yudumlayanlar için pati sevimliliği! Üstelik el yapımı.
Ürün detayı

Cat cat fashion baby!

post-39508-cat-tights-knee-high-socks-Img-AW2x
Catwalk kadar tatlış bir şey olabilir mi? Bunun da hakkını vermek isteyen kediseverlerin gönlünü fethetmelik bu çoraplar demirbaştır.
Ürün detayı

Will you meow me?

indir
Pırlantalar kadınların en iyi dostudur lafı artık eskimedi mi? Kesinlikle bir tektaş bununla yarışamaz. Evet’in garanti olduğu sorular için bu kıyağımızı da unutmayın.
Ürün detayı

Patinden ne olsa yerim dedirtir.

IMG_3096_2_1024x1024
Yemek bir zevk ritüelidir çoğu insan için. Bunu bir de kedilerle birleştirdiğinde çarpı iki puan kazandırır. Kedilerin olduğu her şey daha iyidir, daha huzurludur, daha lezzetlidir. Çarpı iki. Üstelik el emeğidir, çarpı iki kıymetlidir.
Ürün detayı

Dalından koparılmasa da paketi hiç açılmamış gibi taze olsun mamalar.

Happy_Cats_Kavanzlar_9dba4745-0fd3-4719-8d00-f764732a7e21_large
Tabii kediniz olaya pati atıp kendi mamasının tazeliğinde ısrar etmezse kendiniz de şeker, çay, tuz falan koyabilirsiniz. Bi’ sorun bizce.
Ürün detayı

Çın çın biriksin, sokaktaki dostlarımıza mama olsun.

kedicuzdan1_1024x1024
El emeği, pati dokumalı bir cüzdan olsa; içine konulan paralar mama olarak değerlense, sokak dostlarımızın karnı doysa, dünya daha mutlu olsa…
Ürün detayı

İçimizi ısıtan, ruhumuzu dinlendiren yine onlar değil mi?

51BlAI5fpKL
Üzgün bir kedisever mi gördünüz? Hemen sıcak bir içecek hazırlayın. Ama sunumu da o sıcaklığı korumalı, bir kedinin bıyıkları gibi titremeli o sıvının dumanı.
Ürün detayı

Peki ya mutluluk içeceğini nasıl hazırlarız?

Cat tea bags_step 6_7
Kedi şeklindeki çay poşetlerini kendi ellerimizle hazırlayabileceğimizi biliyor muydunuz? Filtre kahve kağıtları üzerine çizeceğiniz kedi kafalarını üstünde biraz aralık kalacak şekilde dikiyoruz. Ardından gönlümüze göre çay yaprağını ekleyip kapatıyoruz. Küçük karton kedicikleri de renkli iplerle bu çay poşetlerine diktik mi, taa-daa! Şimdiden ısıttı kalpleri.
Nasıl yapılacağını öğrenmek için

Kediseverliğin nişanıdır, takmayan bizden değil.

IMG_20170130_220752_1_large
Desteklediğiniz her görüşün amblemini, rozetini göğsünüzde gururla taşımak gibidir bu da. Kedinizi baş tacı ettiğiniz, kalbinizde her an olduğu, aklınızda yumaklarla oynadığını ve kesinlikle her eve bir kedi akımını desteklediğinizi dünyaya haykırmaktır.
Ürün detayı

Senin yağmurunda ıslanmak romantizmin dibidir minnoşum.

71KrbvFrtHL._SX522_
Düşünsenize İstanbul trafiğinde, metrobüste bu şemsiyeyi görüyorsunuz. Direkt kedisever olduğunu belli eden bir kadının eğlenceli ruhu sizi de oracıkta kıpır kıpır etmez mi?
Ürün detayı

Bu gece +1’im olur musun sorusunu mazeretlere kurban etmeyin.

asa
Ona alın otomatik mama ve su kaplarından. Evde olmadığında da patili dostlarının karnının doyduğundan, keyiflerinin yerinde olduğundan emin olsun. Sizinle de planlarını aksatmasın, güzel değil mi?
Otomatik su kabı için ürün detayı
Otomatik mama kabı için ürün detayı

Senin ponçik bedeninin yerini tutmasa da sarılırım yastıklara…

15387491_10154839621084752_2064766763_o_1024x1024
Özellikle yaz ayları kedisiyle yatmayı özleyen kediseverler için yedek kulübesindeki arkadaşı çağırıyoruz. Yaz-kış mıncıklamalık, gıkını çıkarmayan, uyumadığınız zamanlarda da size göz kırpan bir oyuncudur kendileri.
Ürün detayı

Köprüden önce son çıkış!

5d011b2de15550f4241fa3d91eda7c7d
Çılgın kedi kadın olmadan öncesi son adım için mükemmel bir seçenektir. İster kendi kedisini isterse diğer türlerdeki kedileri kendi elleriyle örebilir. Siyam kedisinden, tekirine, sarmanına…
Ürün detayı

Kedili bir hayatla ilgili her şey için Instagram hesabımızdan bizi takip edebilirsiniz.

1 Yorum

  1. Onurcan

    November 23, 2017 at 2:32 pm

    paylaştığınız ürünler cidden çok iyi özellikle kedili aksesuara bayıldım.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>