Hangi Ninja Kaplumbağa Karakterisin? [TEST]

June 22, 2016

Kavabangaaa! Testi çöz, hangi Ninja Kaplumbağa karakteri olduğunu öğren!
1.
2.
3.
Amsterdam
Las Vegas
London
Seattle
Los Angeles
Tokyo
4.
5.
6.
7.
8.
Sen Hangi Ninja Kaplumbağalar Karakterisin?
Donatello! #NinjaKaplumbağalar2
Sen varya sen, geekliğin kitabını yazarsın! Doğuştan bir kaşif ve mucitsin. Araştırmayı kavgaya tercih edersin ama başka çaren yoksa eşek sudan gelinceye kadar dayak atmasını iyi bilirsin. Mor sana her türlü gider. Unutmadan, Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin içinden 23 Haziran Perşembe günü vizyona giriyor. Ayrıca Testin sonucunu ve Ninja Kaplumbağalar’ ın çocukluğunda senin için ne ifade ettiğini #NinjaKaplumbağalar2 hashtagiyle paylaşarak çekilişe katılabilir, birbirinden güzel hediyelerden birini kazanabilirsin. Bizden söylemesi... :)
Sen Hangi Ninja Kaplumbağalar Karakterisin?
Leonardo! #NinjaKaplumbağalar2
Sen de liderlik ruhu var! Ciddi ve bağlı birisin. Her arkadaş grubunda insanlar hep seni dinliyor. Çalışkan ve sadık olman seni iş hayatında hep bir adım öteye taşıyacaktır. Mavi gömlek sana çok yakışır. Unutmadan, Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin içinden 23 Haziran Perşembe günü vizyona giriyor. Ayrıca Testin sonucunu ve Ninja Kaplumbağalar’ ın çocukluğunda senin için ne ifade ettiğini #NinjaKaplumbağalar2 hashtagiyle paylaşarak çekilişe katılabilir, birbirinden güzel hediyelerden birini kazanabilirsin. Bizden söylemesi... :)
Sen Hangi Ninja Kaplumbağalar Karakterisin?
Michelangelo! #NinjaKaplumbağalar2
Eğlenmeyi ve eğlenceyi seven birisin. O kadar sempatiksin ki insanlara kendini sevdirmeye ihtiyacın yok. Sana "Büyü artık!" diyenleri sakın dinleme .Unutmadan sana turuncu çok yakışıyor. Unutmadan, Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin içinden 23 Haziran Perşembe günü vizyona giriyor.Ayrıca Testin sonucunu ve Ninja Kaplumbağalar’ ın çocukluğunda senin için ne ifade ettiğini #NinjaKaplumbağalar2 hashtagiyle paylaşarak çekilişe katılabilir, birbirinden güzel hediyelerden birini kazanabilirsin. Bizden söylemesi... :)
Sen Hangi Ninja Kaplumbağalar Karakterisin?
Rocksteady ve Bebop! #NinjaKaplumbağalar2
Sen Ninja Kaplumbağa değilsin! Sen de hem biraz Rocksteady'lik hem de biraz Bebop'lık var. Punk akımının dünyaya yayılmasında etkin büyük! İsyankar ve asisin! Hadi kaplumbağa çorbası yapalım dostum! Unutmadan Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin içinden 23 Haziran Perşembe günü vizyona giriyor. Ayrıca Testin sonucunu ve Ninja Kaplumbağalar’ ın çocukluğunda senin için ne ifade ettiğini #NinjaKaplumbağalar2 hashtagiyle paylaşarak çekilişe katılabilir, birbirinden güzel hediyelerden birini kazanabilirsin. Bizden söylemesi... :)
Sen Hangi Ninja Kaplumbağalar Karakterisin?
Casey Jones! #NinjaKaplumbağalar2
Sürpriz! Sen Ninja kaplumbağaların en sıkı kankası Casey Jones'sun. Kankalık senin işin. Kim ne ararsa sende var! Leonardo'ya kafa da tutarsın, April'a da yazarsın. Valla senden her numara beklenir, çakaaal! Kankaların en zeki, çevik ve ahlaklısısın. Unutmadan, Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin içinden 23 Haziran Perşembe günü vizyona giriyor. Ayrıca Testin sonucunu ve Ninja Kaplumbağalar’ ın çocukluğunda senin için ne ifade ettiğini #NinjaKaplumbağalar2 hashtagiyle paylaşarak çekilişe katılabilir, birbirinden güzel hediyelerden birini kazanabilirsin. Bizden söylemesi... :)
Sen Hangi Ninja Kaplumbağalar Karakterisin?
Rafael! #NinjaKaplumbağalar2
Sen takımın kötü çocuğusun. Hırçınlık dendiğinde ilk akla gelensin. Olayları konuşarak değil savaşarak halletmekten yanasın. Senden biz bile çekiniyoruz düşün artık. Unutmadan, Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin içinden 23 Haziran Perşembe günü vizyona giriyor. Ayrıca Testin sonucunu ve Ninja Kaplumbağalar’ ın çocukluğunda senin için ne ifade ettiğini #NinjaKaplumbağalar2 hashtagiyle paylaşarak çekilişe katılabilir, birbirinden güzel hediyelerden birini kazanabilirsin. Bizden söylemesi... :)

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>