Bu Haftanın En Dikkat Çeken ve En Çok Konuşulan 6 Magazin Haberi

November 3, 2017

Yine ağzımızı açık bırakacak magazin olaylarının duyulduğu bir haftayı daha geride bıraktık. Tıpkı kahve falı için söylenilene benzer şekilde biz de ListeList Kadın sayfası olarak “magazini çok takma, magazinsiz de kalma” diyerek yola çıktık ve bu hafta ofiste en çok konuştuğumuz dedikoduları sizin için derledik! İyi okumalar!

1. Murat Başoğlu gözyaşları içinde itiraf etti

ii_9715_1

Teknede bir kadınla öpüşürken çekilen fotoğrafları olay yaratan Murat Başoğlu suskunluğunu bozdu. Ünlü sunucu, “Evet eşimi aldattım ve çok pişmanım. Fakat teknede birliktelik yaşadığım kişi yeğenim Burcu değil” dedi. Başoğlu’nun açıklaması şöyle: “Evet, eşimi aldattım ve çok pişmanım. Fakat teknede birliktelik yaşadığım kişi yeğenim Burcu değil. O gün o da teknedeydi, fakat fotoğrafların çekildiği koya gitmeden önce Burcu’yu bıraktık. Ve o koyda çekilen fotoğraflarda Burcu yok, bunu yargı kanıtlayacak. O teknedeki asla Burcu değil. Burada planlı bir saldırı var. O kişinin Burcu olduğuna inandırmaya çalışıyorlar insanları. Bunun arkasındaki kişiler ne olur ortaya çıksın. Ama maalesef bir başkası var, karımı aldattım ve bundan çok pişmanım.”

2. Justin Bieber ile tekrar görüşen Selena Gomez’in ailesi çıldırdı!

--3162769

Kanadalı şarkıcı Justin Bieber’dan 3 sene önce ayrılan Selena Gomez’in ailesi, ikilinin tekrar görüşmeye başladığını öğrenince öfkelendi. ABD’li şarkıcının aile üyelerinden biri, “Justin aşağılık bir insan ve onu hiçbir zaman onaylamayacağız” dedi.

3. Kerimcan Durmaz’ın 22. yaş coşkusu

kerimcan-durmaz-in-22-yas-coskusu-10176612

Yirmi ikinci yaşını kutlayan Kerimcan Durmaz’ın doğum günü kutlaması ünlü isimlerin katılımıyla geç saatlere kadar sürdü. Kutlamaya Demet Akalın, Fatih Ürek, Gülşah Saraçoğlu ve Hatice Gönül gibi isimler katıldı.

4. Kim Kardashian’ın cesur Cadılar Bayramı kostümü

kim-kardashian-dan-cesur-cadilar-bayrami-kostumu-10166332

ABD’li magazin yıldızı Kim Kardashian, Cadılar Bayramı’nda 90’lı yılların en iyi Latin şarkıcısı Selena Quintanilla Perez’e dönüştü. 37 yaşındaki güzel, 1995 yılında hayatını kaybeden şarkıcı Selena Quintanilla Perez’in simgesi olan mor tulumu anımsatan bir elbise giydi. Gövdesini açık bırakan cesur tasarımın içinde göz kamaştıran Kardashian’ın, elindeki mikrofon da dikkati çekti.

5. Berrak Tüzünataç sevgilisini azarladı!

berrak-tuzunatac-sevgilisini-azarladi--10177869

Berrak Tüzünataç ile Birkan Sokullu, önceki gün Etiler’de bir eczaneden çıkarken objektiflere takıldı. Basın mensuplarını görünce hızlı adımlarla yürüyen Berrak Tüzünataç, sevgilisi Birkan Sokullu’yu yalnız bırakarak, topu yakışıklı oyuncuya attı.

Birkan Sokullu röportaj sonrası AVM içerisine doğru ilerlerken, sevgilisi ise onu dışarıda bekliyordu. Ancak Sokullu’nun içeride kalmasına sinirlenen Tüzünataç, sevgilisine telefonda, “Neden benimle dışarıya gelmedin? Şu an neredesin yanına geliyorum” diyerek yüksek sesle tepki gösterdi.

6. Nurgül Yeşilçay’ın yeni tarzı

-herkes-cok-yakistigini-soyledi--10164829

Oyuncu Nurgül Yeşilçay’ın İranlı yönetmen Bayram Fazlı ile çalıştığı ‘Güzel Cin’ adlı filmin çekimleri İsfahan’da devam ediyor. ‘Güzel Cin’ filminde geçirdiği travmadan dolayı konuşamayan bir kadını canlandıran Nurgül Yeşilçay, bambaşka bir karakterle sevenlerinin karşısına çıkacak.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>