Bu Hafta Kaçırılmaması Gereken 5 Keyifli Etkinlik

May 4, 2017

Mayıs ayı da geldiğine göre artık partilere giderken ceket taşıma derdinden kurtulduk demektir. Rahat rahat hareket edip eğlenebileceğimiz bu havalarda bir de güzel etkinlikler olunca sevinçten mutluluk patlaması yaşıyoruz. Bu hafta bizim gözümüzden eğlenceye bir daha bakın!

1. Zorlu PSM Caz Festivali

zorlu
İstanbul, yeni bir festivale kavuşuyor! Müziğe geniş açıdan bakan, müziğin çok sesliliğini benimseyen Zorlu PSM Caz Festivali; 3-12 Mayıs tarihleri arasında müzikseverlerle ilk kez buluşacak.

Caz çatısı altında; blues, elektronik, etnik, funk, indie, klasik, pop ve rock müziğin heyecan verici renklerini de kapsayacak Zorlu PSM Caz Festivali; bünyesindeki yan etkinliklerin çeşitliliğiyle birlikte 3-12 Mayıs tarihlerinde şehrin kültür-sanat haritasının merkezi konumuna gelecek.

Detaylar

2. Afrika Burn Decompression w/ MAGA

madde2
Afrika Burn geride kaldı ve gidemeyenler için Mitte Karaköy’de bu cumartesi kabinde Maga eşliğinde bir provası yapılacak. Etnik ve melodik tınılarda gezinen müzik tarzı ile bu gecede çok eğleneceksiniz.

Not: Burning Man kostümünüzün olması bu partiye girmeniz için şart.

Detaylar

3. Kaan Düzarat

solomon
Vesvese, Analog Kültür, Foc Edits, PastaMusik, Falso ve dinamo.fm gibi projelere imza atmış, Istanbul’da müziğin rotasını belirleyen önemli isimlerden biri olan Kaan Duzarat, hafızalara kazınan NAİFperformanslarına bir yenisini daha eklemek için 5 Mayıs Cuma gecesi tekrar kabine geçiyor.

Detaylar

4. Three Monkeys Present: PAPA Night

3-maymun
En iyi elektronik albüm ve ‘Without you’ isimli hitleriyle 2010 yılında pek çok ödül kazanan Art Department, 2012 yılında da dünyanın en iyi 6 DJ’i arasında gösterildi. Deep house elementlerini alışılmışın dışında kullandıkları vokaller ile harmanlayan Art Department’a Aksak ve Mahmut Orhan eşlik edecek. Katamaranda organize edilecek bu etkinliğe istediğiniz zamanda karadan ulaşabilirsiniz.

Detaylar

5. Sunday Matinee OPEN AIR at Mentha Teras

mentha
Havaların ısınmasıyla açık mekanlara olan özlemimiz de artmaya başlamıştı ki Mentha yeni sezonun yeni mekanını Sunday Matinee ile açarak harika bir başlangıç yapıyor. URSL-Katermukke Berlin’den MIDAS 104, son zamanlarda adını önemli Avrupa kulüp ve festivallerinde sıkça duyduğumuz Tel Aviv’den Asaf Samuel ve köklü dj kariyerleri dışında ülkemizde elektronik müzik kültürüne kattıkları radyo ve festivalleri ile hala sahnemize öncülük yapan Birol Giray ve sevgili Can Tanca da etkinlikte set başında olacak.

Detaylar

Şehirde daha fazla parti bulmak istiyorsanız PARTYMAG mobil uygulamasını ücretsiz indirerek yüzlerce parti arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Fatih Yıldırım Kimdir?

İstanbul ve İzmir’de insanların ruh haline göre parti ve etkinlik bulabileceği şehrin en kapsamlı eğlence rehberi Partymag platformunun kurucu ortağı. 2011 yılından itibaren İstanbul gece hayatında katıldığı etkinlikler ve organize ettiği partilerden sonra ortağı ile birlikte gece hayatına yön veren uygulamayı yarattılar. Katıldığı yüzlerce etkinlik, gezdiği yüzlerce mekan ve dinlediği binlerce müzisyenden hakkında da yazılar yazarak tecrübe ve önerilerini paylaşıyor.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>