Haftayı Bol Eğlenceli Geçirmek İsteyenlerin Göz Atması Gereken 4 Etkinlik

March 30, 2017

Bu hafta da ince eleyip ve sık dokuyarak sizlere haftanın kaçırılmaması gereken etkinliklerini hazırladık. Jazz, elekltronik ve house müzikten, rakı-balık festivaline kadar birbirinden eğlenceli etkinlik seçkileri var.

1. 30.03 Perşembe Chit Chat Presents: Networking Series Vol.4

etkinlik1
Networking etkinliğinden beklentiniz güzel müzik dinlemek, lezzetli kokteyller içmek ve cool insanlarla tanışmak ise 5 Coctails & More’da yapılacak bu etkinlik tam size göre. Müziğin başında Jamie S ve Pineapple Pop olacak.

Detaylar

2. 31.03 Cuma Catz ‘N Dogz

etkinlik2
10 yıldır birlikte yüzlerce festivalde çalan Polonyalı ikilinin projesi Catz ‘N Dogz bu cuma Burn Energy Drink katkılarıyla Klein’da. Kendilerine eşlik edecek isimler ise Doruk Güralp & Orkun Bozdemir ikilisi ve Koray T. Gidip, görüp dans etmelik.

Detaylar

3. 31.03 Cuma Oceanvs Orientalis vs İlhan Erşahin

oceanvs
Oceanvs Orientalis’in Güney Amerika’dan tribal ritimleri, İlhan Erşahin’in punk saksafonuyla 31 Mart’ta Babylon’da buluşuyor. Cappadox Festivali’nde unutulmaz performansın ardından şimdi sıra Babylon’da.

Detaylar

4. 01.04 Teoman $ Taylan Von Aygar

teoman
Teoman’ın canlı performansının öncesinde İtalyan DJ Valerio Proto ve sonrasında da Orkun Bozdemir sahne alacak. Akaretler’deki W Hotel içersindeki SuperJazz’da gerçekleşecek etkinlik için önceden randevu yaptırmanızı öneririm.

Detaylar

Bonus: 31 Mart Karaköy Rakı Balık Haftası

raki-balik
Bu hafta parti modunda değilim, arkadaşlarım ile oturup muhabbet etmek çok daha güzel olur diyenler için de harika bir önerim var. Karaköy’de meşhur şemsiyelerin altında rakı-balık ve muhabbetin dibine vuracağınız bir etkinlik sizi bekliyor, üstelik cuma ve cumartesi akşamı da var!

Bu etkinlikler sizi tatmin etmediyse şehrin en büyük etkinlik rehberi uygulaması Partymag’i indirerek müzik tarzınıza ve ruh halinize göre etkinliği kolayca bulabilirsiniz.

Fatih Yıldırım Kimdir?

İstanbul ve İzmir’de insanların ruh haline göre parti ve etkinlik bulabileceği şehrin en kapsamlı eğlence rehberi Partymag platformunun kurucu ortağı. 2011 yılından itibaren İstanbul gece hayatında katıldığı etkinlikler ve organize ettiği partilerden sonra ortağı ile birlikte gece hayatına yön veren uygulamayı yarattılar. Katıldığı yüzlerce etkinlik, gezdiği yüzlerce mekan ve dinlediği binlerce müzisyenden hakkında da yazılar yazarak tecrübe ve önerilerini paylaşıyor.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>