Bu Haftanın Kaçırmamanız Gereken 7 Etkinliği

April 26, 2017

Bu hafta nerede eğlensem diye düşünenler için harika etkinliklerden oluşan, gittiğinde kimsenin pişman olmayacağı bir liste hazırladık. Farklı deneyimler yaşayabileceğiniz, güzel müzik dinleyerek pozitif enerjili insanlarla karşılaşabileceğiniz cinsten bu etkinlikler, üstelik parti dışında kültür-sanat da barındıran sürprizler de var:)

1. Mamut Art Project 2017

mamut
Mamut Art Project, farklı alanlarda uzman isimlerden oluşan ve her yıl değişen jüri üyeleri tarafından başvurular arasından seçilen sanatçılara, kendi idareleri ile yürütebilecekleri, disiplinlerarası bir paylaşım ve sergileme imkanı sağlıyor. Mamut’un temelini oluşturan samimiyet, sanatçı ve sanatseverle birlikte Mamut Art Project’in de ruhunu besleyen en önemli değer oldu. 26-30 Nisan tarihleri arasında Küçükçiftlikpark’ta ziyaret edebilirsiniz.

Detaylar

2. Bar Oyunu: 1984

tezgah
Şehrin en harika insanlarını buluşturan, tanıştıran, en sıradışı etkinliği Bar Oyunu bu ay ilhamını; en çok okunan, okumayana da ısrarla okutulan George Orwell romanı 1984’ten (ve nice benzeri eserden) ilham alıyor! Teşvikiye’de bulunan Dear Mom Pub & Beergarden ev sahipliğinde ve Tezgahçılar organizasyonuyla 26 Nisan Çarşamba günü gerçekleşecek etkinlikte hem networking hem de eğlence sizi bekliyor olacak.

Detaylar

3. HEY! Douglas – Kerem Tekinalp

hey
Her kesimden dinleyicisi olan ve son zamanların en çok çıkış yapan sanatçılarından olan, 70’li yılların psychedelic, funk ve soul şarkılarını günümüz cilası ile süsleyip tekrar düzenleyen VEYasin, bizim bildiğimiz adı ile HEY! Douglas 27 Nisan Perşembe akşamı Kerem Tekinalp ile birlikte Marjo Karaköy’de!

Detaylar

4. MONALITY (LIVE) + Salih Topuz + Orkun Bozdemir + Çağan Tunalı

monality
Erdem Tunali ve Allen Hulsey ortak çalışması olarak çıkan Monality, elektronik müziği canlı vokal ve farklı enstrümanlarla birlikte harmanlayarak çok özel bir tarz yarattı. 27 Nisan Perşembe günü Flamme’de lansmanı yapacak Monality’e Salih Topuz, Orkun Bozdemir ve Çağan Tunalı da gece boyunca eşlik edecek.

Özel davetlilerin alınacağı bu partiye katılmak için Monality grubu ile buradan iletişime geçebilirsiniz.

5. Tonight İstanbul Catamaran Party

karamaran
Tonight İstanbul, farklı mekanlarda sürecek parti serisine, 28 Nisan’da Türkiye’nin en büyük katamaranında başlıyor! Görkem Çay, Semih Akay, Deniz Kabu, Emir Kaynak ve Vildan Gündüz eğlenceye yön verecek. Karadan sıkılanlar için tam da havalar ısınmaya başlamışken çok güzel bir şans.

Detaylar

6. Kitaro

kitaro
Etnik ve elektronik öğeleri bir araya getiren yenilikçi müziğiyle dünyanın dört bir yanında dinleyenleri derin ve ruhani yolculuklara çıkaracan efsanevi müzisyen Kitaro, 29 Nisan Cumartesi günü Zorlu PSM sahnesine konuk olacak. New age ve dünya müziğinin öncü isimlerinden Kitaro özel orkestrası eşliğinde unutulmaz bir gece yaşatmaya geliyor.

Detaylar

7. 101 İstanbul Lezzeti

lezzet
Şehrin en iyi restoranları ve lezzetleri 2013 yılından beri İstanbullular ile buluşmaya devam ediyor. Bu yıl yine Ortaköy’deki Esma Sultan Yalısı’nda 30 Nisan Pazar günü 101 Lezzet ile birlikte şehrin en fiyakalı yemeklerinden vazgeçilmez ayaküstü lezzetlere, İstanbul yaşamında kendine yer edinmiş her türlü tat bir arada. Aklınızdan çıkmayacak bir tadım deneyiminin yanı sıra sohbetler, atölyeler, yeme-içmeye dair birçok sürpriz ve gün sonunda bir after party sizi bekliyor.

Detaylar

Bonus: İstanbul’da farklı evlerde, farklı konseptlerde ve farklı kitlelerle gizli ev partileri yapan Partymag’in de bu cumartesi gizli bir ev partisi var. Partymag Instagram sayfasından hikaye olarak paylaşılacak etkinliği kaçırmayın, yoksa bir sonraki etkinliği beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Fatih Yıldırım Kimdir?

İstanbul ve İzmir’de insanların ruh haline göre parti ve etkinlik bulabileceği şehrin en kapsamlı eğlence rehberi Partymag platformunun kurucu ortağı. 2011 yılından itibaren İstanbul gece hayatında katıldığı etkinlikler ve organize ettiği partilerden sonra ortağı ile birlikte gece hayatına yön veren uygulamayı yarattılar. Katıldığı yüzlerce etkinlik, gezdiği yüzlerce mekan ve dinlediği binlerce müzisyenden hakkında da yazılar yazarak tecrübe ve önerilerini paylaşıyor.

Yorum Bırakın

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>